Wysyłka do UE - Tapety.org

Wysyłamy piękne tapety ścienne do krajów Unii Europejskiej!

Z nami każdy wyremontuje swoje mieszkanie, dom, hotel lub lokal według swojego gustu, potrzeb w każdym momencie i wszędzie, gdzie zechce i będzie mógł. Ściany natomiast ozdobią piękne i modne tapety ścienne uznanych marek europejskich i światowych producentów, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie. 

Wysyłka do Europy Tapet Ściennych
Wysyłka paczki do UE

Nasz sklep z tapetami ma wyjątkową ofertę wysyłkową. Nowoczesne tapety ścienne to nasza pasja –dlatego oferujemy szeroki wybór towaru – zawsze na czasie, trendy, zawsze najwyższej jakości. Po wybraniu odpowiedniej tapety, należy złożyć zamówienie i opłacić towar (lub zaznaczyć opcję za pobraniem). Opłaty realizujemy w Euro. Wysyłka do Unii Europejskiej odbywa się tak, jak w Polsce czyli standardowo w ciągu 24 godzin - od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności lub tego samego dnia w przypadku wysyłki za pobraniem. Nasze produkty pakujemy w taki sposób, by były jak najlepiej zabezpieczone. Tylko to gwarantuje, że dotrą pod wskazany adres w stanie nienaruszonym. Towary wysyłane są przewoźnikiem, którego Państwo wskazujecie podczas zamówienia. Tapety ścienne - wysyłka towarów do krajów UE odbywa się przez renomowane firmy kurierskie w Polsce, a także Pocztą Polską.

Ile to kosztuje?
Wiadomo, że nic nie jest za darmo. Nasz sklep z tapetami wlicza opłaty dotyczące pakowania w koszty wysyłki. Natomiast koszty samego transportu zależą od:
  • wagi towaru
  • ilości zamówionych produktów.
Prosimy o dokonywanie zakupów do jednego koszyka. W ten sposób unikniecie Państwo dodatkowych opłat za transport. Nie grupujemy też towarów. A koszty transportu doliczamy osobno do każdego zamówienia.

Czy interesuje Państwa nasza propozycja?
Jeśli tak, proszę wybrać odpowiedni kraj w procesie dokonywania zamówienia. Reszta należy do nas!

Czy wszystkie kraje UE są objęte dostawą?
Niestety nie, ze względów logistycznych z wysyłki wykluczone są takie kraje jak chociażby Chorowacja, czy Cypr. Lista krajów objęta wysyłką dostępna jest w regulaminie sklepu w sekcji V. Dostawa pkt. 1. Góra