Wysyłamy piękne tapety ścienne do krajów Unii Europejskiej!

Z nami każdy wyremontuje swoje mieszkanie, dom, hotel lub lokal według swojego gustu, potrzeb w każdym momencie i wszędzie, gdzie zechce i będzie mógł. Ściany natomiast ozdobią piękne i modne tapety ścienne uznanych marek europejskich i światowych producentów, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Jeśli nawet mieszkacie poza Polską, ale w kraju należącym do Unii Europejskiej i interesuje Was zakup naszych produktów, a martwicie się o ich odbiór, to zapewniamy, że wysyłka do Unii Europejskiej nie jest tematem tabu - odbywa się szybko, sprawnie i tanio!

Wysyłka do Europy Tapet Ściennych
Wysyłka paczki do UE

Nasz sklep z tapetami ma wyjątkową ofertę wysyłkową. Nowoczesne tapety ścienne to nasza pasja –dlatego oferujemy szeroki wybór towaru – zawsze na czasie, trendy, zawsze najwyższej jakości. Po wybraniu odpowiedniej tapety, należy złożyć zamówienie i opłacić towar (lub zaznaczyć opcję za pobraniem). Opłaty realizujemy w Euro. Wysyłka do Unii Europejskiej odbywa się tak, jak w Polsce czyli standardowo w ciągu 24 godzin - od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności lub tego samego dnia w przypadku wysyłki za pobraniem. Nasze produkty pakujemy w taki sposób, by były jak najlepiej zabezpieczone. Tylko to gwarantuje, że dotrą pod wskazany adres w stanie nienaruszonym. Towary wysyłane są przewoźnikiem, którego Państwo wskazujecie podczas zamówienia. Tapety ścienne - wysyłka towarów do krajów UE odbywa się przez renomowane firmy kurierskie w Polsce, a także Pocztą Polską.

Ile to kosztuje?
Wiadomo, że nic nie jest za darmo. Nasz sklep z tapetami wlicza opłaty dotyczące pakowania w koszty wysyłki. Natomiast koszty samego transportu zależą od:
  • wagi towaru
  • ilości zamówionych produktów.

Prosimy o dokonywanie zakupów do jednego koszyka. W ten sposób unikniecie Państwo dodatkowych opłat za transport. Nie grupujemy też towarów. A koszty transportu doliczamy osobno do każdego zamówienia.

Czy interesuje Państwa nasza propozycja?
Jeśli tak, proszę wybrać opcję: wysyłka do Unii Europejskiej! Reszta należy do nas!

Góra