Tapeta Biała, Tapeta Szklana, Tapeta Do Malowania Biała, Rattan, Tapeta Erismann 3357-01 Top Trend 2

Tapeta Erismann 3357-01 Top Trend 2

Super wytrzymała na wszelkie uszkodzenia mechaniczne biała tapeta ścienna wykonana z włókna szklanego. Tapeta dla kreatywnych – ekskluzywna tapeta do malowania.

Numer katalogowy: AR-4499

Stan: Nowy produkt

Blisko
Odporna na szorowanieOdporna na szorowanie
Klej nakładać tylko na ścianęKlej nakładać tylko na ścianę
Tapeta ściągalna bez resztyTapeta ściągalna bez reszty

tapeta szklana, tapeta biała do malowania, tapeta do malowania, tapeta rattanowa

Szklana tapeta do zadań specjalnych
 
Tapeta pokojowa Erismann 3357-01 Top Trend 2 to wyrób wyjątkowo trwały. Ta tapeta ścienna została wyprodukowana z dodatkiem przędzy szklanej i dzięki temu jest bardzo odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Można ją uderzać do woli, rysować, ocierać… Nie będzie widać na niej ani jednej rysy. Ukryje też wszelkie niedoskonałości ściany – jest bowiem dość grubym materiałem. Poza tym to produkt idealny dla osób kreatywnych. Ekskluzywna tapeta do malowania tworząca białe tło nie musi być więc nudnie biała. Z łatwością zostanie bowiem przepoczwarzona w kolorowego motyla. Ale z powodzeniem może zostać niezmieniona. Wtedy będzie to tapeta tło biała, której ozdobą jest chropowata powierzchnia układająca się we wzór w stylu techno rattanu. Rattan kwalifikuje natomiast ten produkt jako tapetę ekologiczną, do wnętrz w stylu Eko.
Wymiar rolki100cm x 2500cm
Przeznaczeniepokojowe
Występujące kolorybiały
Rodzajtapeta z włókna szklanego
Stylnowoczesny
Do malowaniatak
Fakturachropowata
Odpornośćna szorowanie
KolekcjaTop Trendy 2
Pasowanie wzorudowolne

Warunki Zwrotów Towaru

Zwrot towaru

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas PROFIT - Jarosław Balcerzak, ul. Akacjowa 16, 64-730 Wieleń, (tel. 66 999 7070, email: info@tapety.org) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwrot za darmo z Paczkomatem!

W trosce o wasz komfort i wygodę udostępniamy możliwość skorzystania z platformy SzybkieZwroty. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny tutaj i odeślesz paczkę za pomocą Paczkomatów - to wszystko bez ponoszenia opłat za dostawę.

Skorzystanie z powyższej formy dostawy zwrotu nie jest obowiązkowe i nie jest równoznaczne z całym procesem odstąpienia od umowy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest w zakładce zwroty.

Góra