Tapeta Erismann 3357-01 Top Trend 2

Super wytrzymała na wszelkie uszkodzenia mechaniczne biała tapeta ścienna wykonana z włókna szklanego. Tapeta dla kreatywnych – ekskluzywna tapeta do malowania.

LiveZilla Live Chat Software

Numer katalogowy: 3357-01

Stan: Nowy produkt

Cena rolka / wymiar:
(brutto)

246,90 zł

Nie jesteś pewny zakupu? Zamów próbkę:

Możesz kupić maksymalnie 1 próbek do tego produktu.
4,90 zł (brutto)

Format: A4 / Realizacja: 48h

Blisko
Odporna na szorowanieOdporna na szorowanie
Klej nakładać tylko na ścianęKlej nakładać tylko na ścianę
Tapeta ściągalna bez resztyTapeta ściągalna bez reszty

tapeta szklana, tapeta biała do malowania, tapeta do malowania, tapeta rattanowa

Szklana tapeta do zadań specjalnych
 
Tapeta pokojowa Erismann 3357-01 Top Trend 2 to wyrób wyjątkowo trwały. Ta tapeta ścienna została wyprodukowana z dodatkiem przędzy szklanej i dzięki temu jest bardzo odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Można ją uderzać do woli, rysować, ocierać… Nie będzie widać na niej ani jednej rysy. Ukryje też wszelkie niedoskonałości ściany – jest bowiem dość grubym materiałem. Poza tym to produkt idealny dla osób kreatywnych. Ekskluzywna tapeta do malowania tworząca białe tło nie musi być więc nudnie biała. Z łatwością zostanie bowiem przepoczwarzona w kolorowego motyla. Ale z powodzeniem może zostać niezmieniona. Wtedy będzie to tapeta tło biała, której ozdobą jest chropowata powierzchnia układająca się we wzór w stylu techno rattanu. Rattan kwalifikuje natomiast ten produkt jako tapetę ekologiczną, do wnętrz w stylu Eko.
Wymiar rolki 100cm x 2500cm
Przeznaczenie pokojowe
Występujące kolory biały
Rodzaj tapeta z włókna szklanego
Styl nowoczesny
Do malowania tak
Faktura chropowata
Odporność na szorowanie
Kolekcja Top Trendy 2
Pasowanie wzoru dowolne
Ilość Cena Oszczędzasz
12 234,56 zł Aż do 148,14 zł

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra