Motywy Zwierzęce

Tapeta z motywem zwierzęcym
Boom na tapety ozdobne trwa i trwać będzie. Na rynku znajduje się wiele tapet w różnych wzorach. Nasz tapety sklep internetowy proponuje szeroki wybór inspirujących tapet z motywem zwierzęcym. Chociaż wiemy, że najczęściej wybierając tapetę do salonu albo sypialni, mimowolnie wykluczamy motywy zwierzęce, to nasza propozycja jest niezmienna. I choć takie wzornictwo nieustannie kojarzy nam się z czymś jak tapety ścienne dla dzieci, polecimy je z pełnym przekonaniem do dekoracji salonu lub gabinetu.

Motywy zwierzęce dla dorosłych
Motywy zwierzęce dla dorosłych nie oznacza, że są to produkty dostępne od 18 lat. Nic w tym bardziej mylnego. Zwierzęce motywy to po prostu wszelkie wzornictwo, jakie możemy skojarzyć ze światem i środowiskiem zwierząt. Nowoczesne tapety czują się świetnie w każdym pomieszczeniu. Jest wszakże jeden warunek - wzór tapety musi pasować do aranżacji pomieszczenia. Dużym powodzeniem cieszą się więc tapety nawiązujące do stylu retro. Są lekko niepoważne. Jednak mają dużo uroku i prawdziwej elegancji. Są to konkretne wzory, na których rysunki zwierząt będą mocno uproszczone, jak również dość gęsto rozsiane na całej powierzchni ściany. Idealne są tutaj kolorowe, radosne motyle, dzikie zwierzęta i przede wszystkim ptaki.
Zwierzęta mają działanie antydepresyjne, polepszają nastrój i przywracają uśmiech i chęć do życia. Tapeta z motywem zwierzęcym może pełnić rolę elementu dekoracyjnego lub eleganckiego tła. Może także umiejętnie skupiać na sobie całą uwagę. Tapeta przedstawiająca egzotyczne zwierzęta będzie doskonale pasowała do gabinetu podróżnika. Wesołe ptaszki czy zwierzątka z bajek znajdą swoje miejsce jako tapety ścienne dla dzieci. Natomiast szeroko pojęty minimalizm podkreśli motyw kolorowych motyli jako akcent dekoracyjny ściany. Doskonale sprawdzą się też 3d tapety, które przywiodą na myśl lekkość japońskiej sztuki orgiami. Wszystkie tapety to produkty najwyższej jakości. Nie blakną, łatwo można je wyczyścić.
Znaleziono 136 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna z motywem brzóz i kolorowych motyli. Tapeta drzewa idealna do pokoju dla dziewczynek.  Tapeta ścienna w wielobarwne motyle w brzozowym lesie to nowoczesna tapeta drzewa z elementami zwierzęcymi.

29,70 zł

Tapeta ścienna w kolorowe motyle na białym tle. Motyle są czerwone, brązowe, różowe, szare. Wypukła faktura. Idealny motyw, jaki mają tapety ścienne dla dzieci.

44,90 zł 46,90 zł

Tapeta ścienna z wzorem szarych, abstrakcyjnych kwiatów i rysunkiem żółtych ptaszków. Wpisuje się w produkty, jakimi są tapety do salonu, jadalni.

82,90 zł

Gładka, elegancka tapeta ścienna w szaro-białe papierowe motylki, przypomina japońskie orgiami. Efekt tapety 3D otrzymano poprzez cieniowanie.  

Tniemy Ceny
tniemy ceny final 2 bottom
58,90 zł

Tapeta ścienna dla dzieci w słodkie, pastelowe zwierzątka. Jest wesoła, wielobarwna. biały, Dominujące kolory: popielaty, zielony, różowy, fioletowy.

31,90 zł

Tapeta ścienna z motywem kwiatów i ptaszków. Białe kwiaty, niebieskie tło, zielone ptaki. Tapeta w kwiaty jest urokliwa.

82,90 zł

Egzotyczny wzór naturalnej skóry geparda to przykład wypukłej tapety do salonu, sypialni lub gabinetu. Tapeta ścienna w naturalnych kolorach: brązowym, czarnym, białym, żółtym.

52,60 zł

Udekoruj ściany swojego pokoju dzięki tapecie 35851-1 z kolekcji Little Stars.

46,90 zł

Trójkąty ułożone w mapę z imitacji różnych skór zwierzęcych, egzotyczna tapeta ścienna. Beżowe i złote kolory tapety do salonu, sypialni, kuchni.

62,90 zł

Brązowa tapeta ścienna, tapeta tekstylna. Trójkąty imitujące wzór skór zwierzęcych – to tapeta wzory geometryczne.

62,90 zł

Tapeta ścienna w rośliny i zwierzęta z cyklu tapety do pokoju dziecięcego. Tapeta wielokolorowa, radosna.

28,20 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 136 elementów

Góra