Kropki

Ścienne kropki i kółka
Kropki, groszki, kółka, owale, koła – wzór modny i znany od dawien dawna. Doskonale sprawdza się jako nowoczesne tapety ścienne w sypialni, jadalni i jest uwielbiany przez dzieci. Dobrze dobrane i wykorzystane tapety w grochy  robią prawdziwą furorę, są designerskie i niezwykłe. I warto im na to pozwolić, by takie były od początku do końca – zwariowane i wesołe.

Dla dzieci i nie tylko
Nowoczesne tapety w kropki przede wszystkim urozmaicą, rozweselą, a także uczynią bardziej przyjazną i przytulną przestrzeń każdego pokoju w domu czy mieszkaniu w bloku. Kolorowe kropki będą idealne w połączeniu z klasyczną bielą lub modnymi szarościami. Ciekawie zestawione kolorystycznie mogą zaskakiwać albo wzbudzać zainteresowanie gości. To przecież jest taka zwariowana, ale i zdecydowanie awangardowa dekoracja ścian. Natomiast pastelowe delikatne groszki, czerwone, zielone, żółte, niebieskie, różowe geometryczne układy zaistnieją jako tapety do pokoju dziecięcego. Idealnie sprawdzą się jako dekoracja zarówno w pokoju dziewczynki, jak i w pokoju chłopca. Dzieci uwielbiają grochy.

Z tkaniny na ścianę
Wzór kropek i grochów pochodzi ze świata modnych tkanin. Ktoś wpadł na genialny pomysł i przeniósł go na ściany. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Kropki, jako wzór na tapecie, są bardzo designerskie. Są też niezwykle plastyczne i dlatego pasują do różnych pomieszczeń. Wzory w kropki można idealnie skomponować z oryginalną tapetą w pasy. Jest to zestaw odważny, ale dzięki niemu powstanie efektowna kompozycja w salonie czy w sypialni, a ściany staną się ozdobą samą w sobie.
Znaleziono 36 produktów.
na stronie
-20%

Modna tapeta ścienna w białe grochy na szarym tle. Faktura wypukła. Tapeta ścienna w grochy – stylowe białe grochy na szarym tle z cyklu tapety do pokoju dziecięcego.

Tniemy Ceny
37,20 zł 46,50 zł

Udekoruj ściany swojego pokoju dzięki tapecie 35839-1 z kolekcji Little Stars.

46,90 zł

Udekoruj ściany swojego pokoju dzięki tapecie 35839-3 z kolekcji Little Stars.

46,90 zł

Udekoruj ściany swojego pokoju dzięki tapecie 35839-4 z kolekcji Little Stars.

46,90 zł

Udekoruj ściany swojego pokoju dzięki tapecie 35855-1 z kolekcji Little Stars.

46,90 zł

Udekoruj ściany swojego pokoju dzięki tapecie 35855-2 z kolekcji Little Stars.

46,90 zł

Udekoruj ściany swojego pokoju dzięki tapecie 35839-2 z kolekcji Little Stars.

46,90 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 36 elementów

Góra