Kafelki

Tapety, które imitują kafelki
Remont kuchni jest zawsze bardzo dużym wyzwaniem. Przede wszystkim warto się zastanowić nad tym, czy całkowicie chcemy zmienić swoją kuchenną przestrzeń, czy może dodać jej odrobinę delikatnego powiewu nowości? A może ta przestrzeń dopiero powstaje w nowym mieszkaniu? Bez względu na to, jaki jest powód zmian w kuchennej strefie mieszkalnej, to zawsze pojawia się główne pytanie – co zrobić z przestrzenią, jaka zostaje między blatem a szafkami? Położyć płytki? A może pomalować czy zainwestować w drogi szklany panel kuchenny? Albo wybrać inne rozwiązanie, którym są na przykład ekskluzywne i tanie tapety dostępne w takim miejscu jak tapety sklep internetowy.  

Tapety kafelkowe do kuchni lub łazienki
Nowoczesne tapety idealnie nadają się do kuchni, podobnie jak do łazienki i innych pomieszczeń. Tapeta przeszła bowiem nie lada ewolucję. Nie jest to już zwykła, papierowa i nietrwała tapeta. Produkt nie nasiąknie w kilka miesięcy zapachem gotowanych potraw. Nie zacznie się też odklejać z powodu wilgoci i różnicy temperatur. Tapety ścienne nowoczesne wykonane są bowiem z najnowszych, wysokiej jakości winylowych materiałów.  Dzięki nim tapeta świetnie się prezentuje, ale również łatwo kładzie i z powodzeniem daje się ją utrzymać w czystości. A wybór różnych wzorów jest ogromny, zwłaszcza, gdy dotyczy imitacji płytek lub kafelek. Można z łatwością stworzyć imitację muru lub ciekawe uzupełnienie ciągu mebli. Mogą być wzory w stylu nowoczesnym lub retro, jednobarwne lub wielobarwne. Takie tapetowe kafelki doskonale wpiszą się w każdy wystrój wnętrza i będą jego wyjątkową ozdobą.
Znaleziono 70 produktów.
na stronie

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca mur z kolorowych cegieł to oryginalna tapeta cegła. Tapeta 3d ma wypukłą fakturę i naturalne kolory.

55,90 zł

Tapety kuchenne to tapety ścienne nowoczesne w kafelki szaro-srebrne z kratką, na które są przypięte różne przedmioty. Z efektem tapety 3D.

33,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca mur z szarych, białych i grafitowych cegieł to oryginalna tapeta cegła. Efekt tapety 3d nadaje wypukła faktura.

55,90 zł

Tapeta kafelki to tapeta wzory geometryczne powstałe z drobnych, wielobarwnych kwadracików. Tapeta ścienna idealna do łazienki.

50,40 zł

Udekoruj swój pokój dzięki tapecie ściennej A.S. Creation 34300-2 z kolekcji XBK AS.

53,30 zł

Udekoruj swój pokój dzięki tapecie ściennej A.S. Creation 34300-1 z kolekcji XBK AS.

53,30 zł

Udekoruj swój pokój dzięki tapecie ściennej A.S. Creation 34279-1 z kolekcji H2O.

53,30 zł

Udekoruj swój pokój dzięki tapecie ściennej A.S. Creation 34279-2 z kolekcji H2O.

53,30 zł

Udekoruj swój pokój dzięki tapecie ściennej A.S. Creation 34279-3 z kolekcji H2O.

53,30 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 70 elementów

Góra