Imitacje Kamienia

Czy chcesz nadać swojemu mieszkaniu nowoczesny wygląd? Jednym ze sposobów na zaaranżowanie wyjątkowego pomieszczenia jest wykończenie go kamieniem dekoracyjnym. Jeśli nie jesteś przekonany do klasycznego kamienia, to rozwiązaniem może być trójwymiarowa tapeta. Kamień, który jest na niej odwzorowany, będzie się niewiele różnił od oryginału.
Znaleziono 47 produktów.
na stronie

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L57129 z kolekcji Trendy 2021.

29,80 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374211 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa J18439 z kolekcji Trendy 2021.

31,70 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa J18437 z kolekcji Trendy 2021.

31,70 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa J18428 z kolekcji Trendy 2021.

31,70 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Rasch 541045 z kolekcji Trendy 2021.

78,60 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374223 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374222 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374221 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374215 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374214 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374213 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374212 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Ciekawa tapeta ścienna imitująca powierzchnię kamienia to tapeta kamień. Nowoczesna tapeta w dominującej kolorystyce ciepłego brązu oraz energetycznej żółci.

43,50 zł

Gładka tapeta ścienna imitująca kamienie to tapeta kamień z efektem tapety 3D uzyskanym przez cieniowanie. Ozdobna tapeta pokojowa w kolorach szarym, beżowym i brązowym.

32,00 zł

Tapeta ścienna o  kamiennym, nieregularnym wzorze. Tapeta kamień w delikatnych jasnych beżowych i brązowych barwach.

30,90 zł

Wypukła tapeta imitująca mur z kamienia, tapeta kamień o kształcie cegły z efektem tapety 3d. Naturalna kolorystyka: beżowy, brązowy, czarny.

63,40 zł

Tapeta kamień imitująca naturalny mur z kamienia w kształcie regularnych bloczków – jak cegły. Kolor szary i czarny pasuje do wnętrz loftowych. Efekt tapety 3D.

63,40 zł

Tapeta ścienna imitująca kamień o nieregularnym kształcie, tapeta wypukła to efekt tapety 3D. Naturalne kolory beżowy, popielaty, grafitowy.

63,40 zł

Tapeta ścienna imitująca mur z kamienia naturalnego to tapeta kamień idealna do salonu lub sypialni w loftach. Cieniowana na efekt 3d, w szarościach, beżach i brązach.

48,80 zł

Tapeta ścienna imitująca mur z szarych, kamiennych cegieł. Naturalna tapeta kamień do loftów, styl naturalny, nowoczesny.

54,60 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 47 elementów

Tapety biała cegła

Wybieramy tapetę z imitacją kamienia Typ kamienia, który wybierzesz na tapecie powinien być dobrany do całej aranżacji pomieszczenia. W przypadku wnętrz klasycznych lub rustykalnych sprawdzi się tapeta z imitacją kamienia dekoracyjnego o ciepłej barwie, najlepiej z wyraźnie widoczną fakturą. Do wnętrza w stylu skandynawskim dobierz raczej tapetę z imitacją kamienia białego lub jasnoszarego. Do stylu loftowego idealne będą tapety, których motywem są duże kamienie lub cegła w wyrazistym kolorze, np. czerwona lub czarna. Wnętrze urządzone w stylu minimalistycznym najlepiej będzie wyglądać z kamieniem naturalnym na wysoki połysk lub wprost przeciwnie – jasnym lub ciemnym kamieniem matowym, na przykład o strukturze betonu. Tapety z imitacją kamienia, które mamy w ofercie nadadzą Twojemu wnętrzu zupełnie nowy charakter. Są one nie tylko bardziej wytrzymałe od kamienia, ale i mniej nasiąkliwe. Sprawdzą się szczególnie w sypialni, przedpokoju lub salonie, w których nie chcesz wykorzystywać naturalnego surowca. Nasze tapety pochodzą z najnowszych kolekcji europejskich producentów, które są wykonane z niezwykłą precyzją. Wzornictwo tych tapet daje efekt łudząco podobny do klasycznego kamienia. Powierzchnia tworzy wrażenie trójwymiarowości, między innymi dzięki niesymetrycznym przebarwieniom kamienia. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt, możesz dodatkowo oświetlić tapetę.

Tapeta kamienna

Zawsze podobał Ci się naturalny kamień we wnętrzach? Marzysz o ścianie pokrytej kamiennymi płytkami? Boisz się jednak, że wraz z pomysłem na zmianę aranżacji wnętrza przyjdzie problem z usuwaniem ze ściany tego materiału? A może obawiasz się, że naturalny kamień będzie chłonął wilgoś? Postaw zatem na inne rozwiązanie! Tapety z imitacją kamienia, które mamy w ofercie nadadzą Twojemu wnętrzu zupełnie nowy charakter. Są one nie tylko bardziej wytrzymałe od kamienia, ale i mniej nasiąkliwe. Sprawdzą się szczególnie w sypialni, przedpokoju lub salonie, w których nie chcesz wykorzystywać naturalnego surowca. Nasze tapety pochodzą z najnowszych kolekcji europejskich producentów, które są wykonane z niezwykłą precyzją. Wzornictwo tych tapet daje efekt łudząco podobny do klasycznego kamienia. Powierzchnia tapety kamień tworzy wrażenie trójwymiarowości, między innymi dzięki niesymetrycznym przebarwieniom kamienia. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt, możesz dodatkowo oświetlić tapetę. Nie musisz się już martwić tym, jak zachowywać się będzie naturalne pokrycie ściany, jeżeli wybierzesz praktyczną tapetę imitację kamienia.

Tapeta kamień w różnych stylach

Typ kamienia, który wybierzesz na tapecie powinien być dobrany do całej aranżacji pomieszczenia. W przypadku wnętrz klasycznych lub rustykalnych sprawdzi się tapeta z imitacją kamienia dekoracyjnego o ciepłej barwie, najlepiej z wyraźnie widoczną fakturą. Do wnętrza w stylu skandynawskim dobierz raczej tapetę z imitacją kamienia białego lub jasnoszarego. Do stylu loftowego idealne będą tapety, których motywem są duże kamienie lub cegła w wyrazistym kolorze, np. czerwona lub czarna. Wnętrze urządzone w stylu minimalistycznym najlepiej będzie wyglądać z kamieniem naturalnym na wysoki połysk lub wprost przeciwnie – jasnym lub ciemnym kamieniem matowym, na przykład o strukturze betonu.

Jeżeli nie posiadasz dużych, jasnych, przestronnych wnętrz, nie decyduj się na pokrycie wszystkich ścian tapetą imitacji kamienia. Zamiast efektu „wow” możesz osiągnąć odwrotny od zamierzonego. Tak duża ilość wyraźnej faktury zdominuje pomieszczenie. Postaw na wyraźny akcent na jednej ścianie. W sypialni niech to będzie ściana za łóżkiem, w salonie tło dla kanapy i foteli, a w korytarzu jeden bok z lustrami po drugiej stronie. W ten sposób optycznie powiększysz wnętrze, a tapeta kamień spełni rolę dekoracyjną.

Tapeta kamień w kuchni

Naturalne pokrycia ściany nie zawsze sprawdzają się w kuchni, gdzie często jest wysoka wilgotność powietrza, a ściany z łatwością ulegają zabrudzeniu - zwłaszcza w miejscu przygotowywania posiłków. Z kamienia i cegły niełatwo usuwa się zanieczyszczenia. Dlatego jeżeli jesteś miłośnikiem naturalnego materiału w domu, tapeta imitacja kamienia to doskonała propozycja dla Ciebie. Na pierwszy rzut oka trudno zauważyć, że nie jest to rzeczywiście kamień. A ma zalety, które docenisz zwłaszcza w kuchni. W tych pomieszczeniach sprawdzają się zwłaszcza tapety winylowe. Ich cechą charakterystyczną jest odporność na wilgoć oraz wysoką temperaturę. Możesz zatem z powodzeniem umieścić ją nad ciągiem technologicznym oraz przy kuchence. Tapetę kamień bez problemu umyjesz za pomocą podstawowych detergentów i wilgotnej ściereczki. Jej powierzchnia nie wchłania tłuszczu, zatem nie musisz martwić się ryzykiem przebarwień. Żeby nie poświęcać na mycie wiele czasu, postaw na tapetę kamień o gładkiej powierzchni. Dzięki temu zabrudzenie nie będzie utrzymywać się w małych zakamarkach i nierównościach. W naszej ofercie znajdziesz powierzchnie o regularnych wzorach oraz te imitujące potłuczone płyty kamienne. Dopasujesz je do charakteru swojego wnętrza i przyjętej kolorystyki.

Góra