Tapeta deski / drzewa - Tapety.org

Deska / Drewno

Motywy inspirowane naturą stają się coraz popularniejsze. Wiele osób czuje zmęczenie z powodu wszechobecnego plastiku i sztucznych tworzyw. Marzymy o ciszy, kontakcie z naturą, zieleni i spokoju. Nie zawsze mamy jednak możliwość zaszyć się w leśnej głuszy i odpocząć od miejskiego zgiełku. W jaki sposób możesz wyczarować sobie odrobinę spokoju w centrum miasta? Powrót do natury za pomocą nowoczesnej tapety? To możliwe!
Znaleziono 117 produktów.
na stronie

Nowoczesna tapeta deski to tapeta imitująca naturalne drewno. Deski są ułożone w kolorowe pasy. Tapeta w pasy beżowe, czerwone, brązowe.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L50209 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L85707 z kolekcji Galactik.

Udekoruj ściany swojego pokoju dzięki tapecie 35841-2 z kolekcji Little Stars.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki ekskluzywnej tapecie ściennej AS Creation 37051-1 z kolekcji tapet Premium - Versace IV.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki ekskluzywnej tapecie ściennej AS Creation 37051-2 z kolekcji tapet Premium - Versace IV.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki ekskluzywnej tapecie ściennej AS Creation 37051-3 z kolekcji tapet Premium - Versace IV.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki ekskluzywnej tapecie ściennej AS Creation 37051-4 z kolekcji tapet Premium - Versace IV.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki ekskluzywnej tapecie ściennej AS Creation 37051-5 z kolekcji tapet Premium - Versace IV.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki ekskluzywnej tapecie ściennej AS Creation 37052-1 z kolekcji tapet Premium - Versace IV.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki ekskluzywnej tapecie ściennej AS Creation 37052-2 z kolekcji tapet Premium - Versace IV.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki ekskluzywnej tapecie ściennej AS Creation 37052-3 z kolekcji tapet Premium - Versace IV.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki ekskluzywnej tapecie ściennej AS Creation 37052-4 z kolekcji tapet Premium - Versace IV.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki ekskluzywnej tapecie ściennej AS Creation 37052-5 z kolekcji tapet Premium - Versace IV.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L85709 z kolekcji Galactik.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L85717 z kolekcji Galactik.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L85719 z kolekcji Galactik.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 373931 z kolekcji New Walls.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 373932 z kolekcji New Walls.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 373933 z kolekcji New Walls.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 373934 z kolekcji New Walls.

Wyświetlono 1 - 21 z 117 elementów

Tapety deski oraz drzewa

Jeśli nie możesz od nowa zbudować swojego domu czy stworzyć w mieszkaniu drewnianych ścian, z pomocą przyjdzie Ci odpowiednia tapeta - drzewa i motywy roślinne sprzyjają wyciszeniu i odpoczynkowi, dlatego jeśli nie możesz pozwolić sobie na naturalne rozwiązania, możesz stworzyć ich namiastkę we własnym salonie. Zróżnicowane wzornictwo i bogata kolorystyka sprawiają, że z pomocą tapet stworzysz piękną i jednocześnie klasyczną kompozycję w każdym pomieszczeniu. Nie musi być to jedynie zielona tapeta; deski wykonane metodą nowoczesnego nadruku wyglądają realistycznie i stanowią świetne tło dla kominka, ale również kanapy, biblioteczki czy drewnianego stołu. Możesz postawić na takie drewniane wykończenie również w sypialni - jasne wnętrze i drewniane meble połączone z motywem drewna na ścianie sprawiają, że doskonale wyciszysz się i odpoczniesz nie tylko w czasie snu. Z kolei łazienka to również świetny pomysł na takie naturalne wykończenie: drewniana aranżacja doskonale pasuje również do roślinności i odpowiedniego oświetlenia. W ten sposób możesz stworzyć sobie niewielki kącik do odpoczynku i codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Jeśli zdecydujesz się na tapety z motywem deski w swoim biurze, uzyskasz nowoczesny, a jednocześnie bardzo stylowy wygląd, który sprzyja podejmowaniu biznesowych decyzji.

Góra