Welurowe

Tapety welurowe- estetyka w najlepszym wydaniu

Eleganckie wnętrza, wymagają eleganckiej oprawy. Tapety welurowe to idealne rozwiązanie dla osób rozkochanych w stylu glamour i odważnych nowoczesnych wnętrzach. Urzekają wykonaniem, nadają pomieszczeniom wyjątkowo przytulnego i ciepłego charakteru. Delikatny w dotyku i piękny w odbiorze wzór, będący wypukłym, welurowym flokiem może być roślinnym ornamentem, kwiecistą ozdobą, geometrycznym kształtem, czy awangardowym wzorem. Można nimi przyozdobić całą ścianę, szczególnie, gdy dotyczy to dużych, przestrzennych pomieszczeń, lub tylko fragmenty najbardziej wyeksponowane, by nie przytłoczyć małych pokoi wyraźnym wzornictwem.

Znaleziono 5 produktów.
Wyświetlono 1 - 5 z 5 elementów

Tajemnica tapet welurowych

Na czym polega fenomen tapet welurowych (zamszowych)? Co sprawia, że wystarczy udekorować nimi jedną ścianę, a nawet jej fragment, by całe pomieszczenie nabrało ekskluzywnego charakteru?

Otóż cała tajemnica tkwi w szczegółach. Naniesione na dobrej jakości tapetę, ozdobne warstwy weluru tworzą urzekające wzory. Miękkie w dotyku, piękne w odbiorze, wypukłe, odporne na ścieranie. I choć cenowo, nie są zbyt konkurencyjne w porównaniu z innymi tapetami, to jednak warte są swojej ceny. Idealnie wpasowują się we wnętrza nowoczesnych salonów, stylowych sypialni, domowych gabinetów. Tapety welurowe w salonach telewizyjnych oprócz stworzenia przytulnego klimatu, wpływają na akustykę wnętrza. Nie są wskazane do pomieszczeń o dużej wilgotności, typu kuchnia i łazienka.

Góra