Tekstylne

Tapety tekstylne- nowoczesność naturalna w dotyku

Poszukując okładziny ściennej, która będzie wyjątkową ozdobą, a zarazem nada wnętrzu niepowtarzalności warto zapoznać się z naszą ofertą tapet tekstylnych. Przyjemna w dotyku, ciepła w odbiorze tapeta tekstylna pozwoli uzyskać wyjątkowy efekt dekoracyjny i cieszyć się nowoczesną przestrzenią.

Znaleziono 7 produktów.

Tapeta w pasy nigdy się nie znudzi. Brązowe ciemniejsze paski są bardziej wypukłe, jaśniejsze – szersze niby tło są wklęsłe. To ekskluzywna tapeta do salonu, jadalni, pokoju, przedpokoju lub sypialni.

196,00 zł

Tapeta ścienna w oryginalny, poprzecierany wzór roślinny. Tapety ścienne nowoczesne to tapety młodzieżowe, tapety dla odważnych. Magiczne kolory złota, kremu oraz żółtego.

196,00 zł

Ekskluzywna tapeta w przetarty wzór roślinny. Energetyczna tapeta w kwiaty w kolorach beżowym, brązowym, pomarańczowym.

196,00 zł

Tapeta w kwiaty to tapeta ścienna tekstylna. Ma widoczną włókninową strukturę oraz szykowny, roślinny wzór. Ekskluzywne tapety do salonu, jadalni, sypialni – do wnętrz wyjątkowych.

196,00 zł

Ekskluzywne tapety to między innymi tapeta w kwiaty. Brązowa tkanina we wzorzyste kwiaty jest produktem celowo postarzonym w stylu retro.

196,00 zł

Tapeta ścienna w kwiaty jest niczym cenny, perski dywan. Ciepłe odcienie brązu, przetarty, wymyślny wzór kwiatowy wniosą tchnienie dawnych czasów eleganckich dworków.

196,00 zł
Wyświetlono 1 - 7 z 7 elementów

Trwałe i naturalne

Ze względu na technologię wytwarzania, tapety tekstylne są połączeniem tapet fizelinowych z włóknistą strukturą. Fizelina wzmacnia i zespala strukturę tapety, dzięki czemu uzyskuje ona wyjątkową trwałość. Może pełnić funkcję wzmocnienia ściany skłonnej do pęknięć (szczególnie w nowo oddanym budownictwie), zachowując sztywność dzięki mocnemu podkładowi. Tkanina pleciona z włókien naturalnych (len, bawełna, jedwab) bądź, ich syntetycznej imitacji, może mieć różnorodną teksturę. Różnica splotów, długości włosa, bogata kolorystyka sprawiają, że tapety tekstylne, są częstym materiałem dekoracyjnym, stosowanym przez architektów wnętrz. Pozwalają na zabawę strukturą, cieniowaniem ścian, łączeniem surowych elementów z ciepłą, naturalną tkaniną.

Surowo czy subtelnie?

W aranżacji wnętrza liczy się umiejętność łączenia struktur, pozornie różnych elementów w jedną całość. Tak jak zimny kamień, może pięknie komponować się z ciepłym drewnem, tak surowa ściana uzyska zupełnie inny wymiar, zestawiona ze ścianą wykończoną naturalną tapetą tekstylną. Ważne, by wyczuć proporcje i nie zdominować przestrzeni jedną z nich, bo aranżacja stanie się przytłaczająca.

Góra