Tapeta do Przedpokoju, Przedpokój, Nowoczesne Tapety Ścienne, Tapeta Kamień, Tapeta w stylu Glamour - Tapety.org

Przedpokój

Sprawdź naszą poniższą propozycję tapet do przedpokoju. Tapety to idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia. Sprawdzą się w sypialni, przedpokoju czy w salonie. Dzięki swoim właściwościom, mogą być też z sukcesem używane w kuchni i w łazience. Chcesz uzyskać w mieszkaniu ciągłość stylu i dopracowane wnętrza? Zadbaj o każdy szczegół, także o tapety do przedpokoju!

Tapety do przedpokoju są doskonałym rozwiązaniem. Są odporne na ścieranie, dzięki czemu przez długi czas będą w dobrym stanie. Ściany w przedpokoju są narażone na wiele mechanicznych czynników.
Znaleziono 2939 produktów.
na stronie

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L97009 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L97002 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L97001 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L97000 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L77807 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L77801 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L60409 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L60404 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L57504 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L57129 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L56814 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa A60910 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa A42309 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa A41410 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa A24303 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa A04419 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa A04408 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Erismann 8552-10 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Erismann 6451-06 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Erismann 6451-01 z kolekcji Trendy 2021.

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Erismann 6371-15 z kolekcji Trendy 2021.

Wyświetlono 1 - 21 z 2939 elementów

Tapeta do przedpokoju

Niektórzy zupełnie zapominają o zaplanowaniu aranżacji przedpokoju. Cała uwaga skupia się na salonie, sypialni, kuchni czy łazience. Wbrew pozorom o przedpokój też warto zadbać. To w końcu pomieszczenie, które widzimy jako pierwsze gdy wchodzimy do mieszkania. Brzydki i niedopracowany przedpokój będzie wzbudzał kiepskie pierwsze wrażenie, zwłaszcza wśród gości. Najlepszym i najprostszym rozwiązaniem są tapety do przedpokoju. Odpowiednio dobrana tapeta pomoże uzyskać eleganckie i zachęcające wnętrze.

Nowoczesne tapety do przedpokoju

Tapety do przedpokoju są doskonałym rozwiązaniem. Są odporne na ścieranie, dzięki czemu przez długi czas będą w dobrym stanie. Ściany w przedpokoju są narażone na wiele mechanicznych czynników. Kurtki na wieszakach mogą ocierać się o ściany. Zdejmując buty można niechcący pobrudzić ścianę. W przypadku ściany pokrytej tapetą do przedpokoju, nie trzeba martwić się o ewentualne ubytki. Wszelkie zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką. Tapety do przedpokoju są też odporne na wilgoć. Nie trzeba martwić się o ścianę gdy dotknie się jej przemoczoną kurtką czy parasolem.

Odpowiednie dobrane tapety

Odpowiednio dobrana tapeta może wprowadzić przytulną atmosferę do przedpokoju. Przedpokój jest zazwyczaj miejscem dość ciemnym, dlatego warto wybierać jasne kolory tapet. Pozwoli to na optyczne powiększenie niewielkiej przestrzeni. Tapety do przedpokoju w geometryczne wzory są także dobrym rozwiązaniem. Zestawione z meblami w jasnym kolorze stworzą świetną aranżację.

Tapeta do przedpokoju – dekoracja czy funkcjonalność?

Przedpokój zazwyczaj traktujemy po macoszemu. Jest to miejsce, przez które szybko przechodzi się do reprezentacyjnego salonu i o którym równie szybko się zapomina. Ale to również przedsionek domu, wstęp do aranżacji całej przestrzeni mieszkalnej, pierwsza litera alfabetu wnętrzarskiego designu. Przedpokój jest też pomieszczeniem szczególnym – zwykle małym i ciemnym, użytkowym, którego ściany łatwo ulegają zabrudzeniu i zniszczeniu, wymaga więc, by tapety ścienne były wysokogatunkowym produktem wykonanym z odpornych i wytrzymałych materiałów. Jak wybrać nowoczesne tapety do przedpokoju?

Tapeta do przedpokoju – tapeta do zadań specjalnych

Idealna tapeta ścienna do przedpokoju powinna więc spełnić różnorodne funkcje. Czy tak się stanie zależy od wyboru materiału, z którego jest wykonana i samego sposobu aranżacji wnętrza. Nowoczesne tapety mogą być tylko elementem dekoracyjnym, ale też zabezpieczającym ścianę albo pełnić te funkcje równocześnie. Kolory, wzory i materiał o dużej odporności na ścieranie, zmywanie i zabrudzenia, to podstawowe elementy układanki stanowiącej bazę projektu, który ma za zadanie nadać przedpokojowi intrygującego i indywidualnego charakteru. Sklep z tapetami poleca tapety winylowe, lateksowe i z włókna szklanego.

Idealna tapeta do małego przedpokoju

Tapeta pokojowa, która zdobi ściany przedpokoju, powinna być ściśle powiązana ze specyfiką tego wnętrza. W wąskiej i małej przestrzeni przedpokoju nie można sobie pozwolić na duże, krzykliwe wzory i barwy. Dlaczego? Ponieważ przytłoczą wnętrze, zmęczą oko, a całość rysunku będzie nieczytelna. W takiej przestrzeni sprawdzą się spokojne kolory z drobnym i prostym wzorem. Idealne będą tapety w kwiaty drobne, czy tapety jednokolorowe tła. Bardzo ważnym elementem jest dobre doświetlenie wnętrza – przyda się tu ekskluzywna tapeta z brokatem, który odbija światło.

Idealna tapeta ścienna do holu

Duże hole (halle) w domach, czy w starych kamienicach wymagają zgoła innej aranżacji. Tutaj najlepiej wyeksponują się projekty z długą perspektywą. Świetne będą tapety wzory geometryczne, tapety w kwiaty duże, okleiny w stylu glamour lub new retro. Doskonałym pomysłem będzie zastosowanie tapety w kamienie. Indywidualny styl i optyczne powiększenie i tak dość dużej powierzchni stworzą wrażenie rozległych przestrzeni, niemal nie ograniczonych ścianami. Najistotniejsze jest jednak to, aby wystrój przedpokoju współgrał z resztą mieszkania. Nie powinien być dysonansem izolującym go z przestrzeni domu, jako elementu obcego, doklejonego z innej estetyki.

Góra