Pokój Młodzieżowy

Dla nastolatka coś więcej!


Jeszcze do niedawna Twój syn uwielbiał zwierzątka, kolorowe obrazki i pluszowe zabawki oraz klocki. Potem przyszła pora na dinozaury, piratów i superbohaterów. Nagle jednak stał się nastolatkiem, a jego gust zmienił się diametralnie. Pora na kolejną zmianę wystroju pokoju - na co warto zwrócić tym razem uwagę? Pokój nastolatka rządzi się swoimi prawami. Wybierając tapety młodzieżowe najlepszym rozwiązaniem będą wspólne zakupy: w ten sposób macie możliwość osiągnięcia kompromisu. Tapety dla chłopaków to obecnie wiele nowoczesnych wzorów.
Znaleziono 97 produktów.
na stronie

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L57504 z kolekcji Trendy 2021.

72,30 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L57129 z kolekcji Trendy 2021.

29,80 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L56814 z kolekcji Trendy 2021.

29,80 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L50209 z kolekcji Trendy 2021.

72,30 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L17905 z kolekcji Trendy 2021.

34,60 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa L17901 z kolekcji Trendy 2021.

34,60 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa J18439 z kolekcji Trendy 2021.

31,70 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa J18437 z kolekcji Trendy 2021.

31,70 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Ugepa J18428 z kolekcji Trendy 2021.

31,70 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Rasch 213508 z kolekcji Trendy 2021.

36,50 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Rasch 212808 z kolekcji Trendy 2021.

42,70 zł

Dla miłośnika muzyki rockowej – tapeta ścienna w stylistyce tapety z napisami. Kolorowa, oryginalna tapeta z serii tapety dla chłopaków.

Tniemy Ceny
28,90 zł 33,90 zł

Oryginalna tapeta w męskim stylu z serii tapety dla chłopaków. Tapeta młodzieżowa, idealna również do salonu fryzjerskiego.

Tniemy Ceny
24,50 zł 30,50 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Rasch 272901 z kolekcji  Quirky .

33,50 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Rasch 821208 z kolekcji Kids & Teens III .

63,20 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Rasch 815429 z kolekcji Kids & Teens III.

69,10 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Rasch 215311 z kolekcji Spring Collection.

39,90 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Rasch 215304 z kolekcji  Spring Collection.

39,90 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie Rasch 821215 z kolekcji Kids & Teens III.

63,20 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 97 elementów

Tanie młodzieżowe w tym dla chłopaków

Twoje dziecko dorasta i zaczyna mieć swoje zdanie na wiele tematów, w szczególności zaś tego, jak powinien wyglądać wymarzony pokój. Wybierając tapety młodzieżowe najlepszym rozwiązaniem będą wspólne zakupy: w ten sposób macie możliwość osiągnięcia kompromisu. Tapety dla chłopaków to obecnie wiele nowoczesnych wzorów. Jest spośród czego wybierać - w naszym sklepie znajdują się zarówno tapety ze wzorem stylizowanym na graffiti, jak i czarno - białe kompozycje inspirowane stylem nowojorskim. Superbohaterowie nie są już kolorowi i rzucający się w oczy; teraz stanowią część kompozycji i pięknie wpisują się w całość aranżacji. Bardzo modne są również tapety stylizowane na cegły: zarówno kolorowe, jak i w odcieniach szarości. Pamiętaj, że nie zawsze Twój gust będzie zbieżny z gustem nastolatka - jeśli nie możecie dojść do porozumienia, możesz zgodzić się na neutralną tapetę w całym pokoju oraz ekstrawagancki wzór na jednej ze ścian. W naszej ofercie znajdują się tapety dla miłośników podróży, muzyki czy motoryzacji. Przy ich pomocy wspólnie stworzycie wnętrze, które będzie przestrzenią do odpoczynku, nauki i relaksu. Tapety to także stosunkowo niedrogie rozwiązanie, które pozwala na eksperymentowanie ze wzorami; nie musisz zatem obawiać się, że wybrany wzór znudzi się za szybko i konieczne będzie odświeżanie całego pokoju. Wręcz przeciwnie, wystarczy zmiana jednego z elementów wystroju lub nowy wzór na kolejnej ścianie sprawi, że pokój nabierze zupełnie nowego charakteru.

Pokój młodzieżowy – manifestacja tożsamości nastolatka

Pokój nastolatka jest wyjątkowym miejscem. To nie tylko przestrzeń do mieszkania, ale także i manifestacja indywidualności oraz osobowości. Różnorodność i modę można tutaj uznać za główne wyróżniki wnętrz, w których mieszkają młodzi ludzie. I takie też są tapety młodzieżowe, które zdobią pokój służący do nauki, odpoczynku, rozrywki, spotkań z przyjaciółmi i najbardziej intymnych przeżyć. Oryginalna i właściwie dobrana młodzieżowa tapeta ścienna może więc stać się jednym z najważniejszych elementów definiujących osobowość i podkreślająca indywidualizm chłopaka lub dziewczyny. Jak wybrać nowoczesną tapetę do pokoju młodzieżowego?

Pokój młodzieżowy – kryteria wyboru tapet

Profesjonalny sklep z tapetami oferuje wiele interesujących tapet pokojowych, które różnią się zarówno paletą odcieni, wzornictwem i tematyką, ale także rodzajem materiałów, z których są wykonane. Inne są tapety dla chłopaków, a jeszcze inne będą tapety dla dziewczyn. Propozycje rodziców powinny w tej materii być tylko sugestią, inspiracją, ale nigdy arbitralną decyzją, bowiem żaden nastolatek nie będzie czuł się dobrze w przestrzeni, która nie została przez niego wykreowana. Dlatego tapetę swojego do pokoju powinien wybrać przede wszystkim młody człowiek. To jego zainteresowania będą właściwym kodem do kompilacji kolorów, wzornictwa i motywów dekoracyjnych. Rodzice powinni podpowiedzieć natomiast sprawy techniczne, czyli spojrzeć na nowoczesne tapety ścienne od strony materiału, z którego zostały wykonane. Do pokoju młodzieżowego nasz sklep z tapetami poleca trwałe tapety winylowe lub lateksowe, które łatwo można czyścić i są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne – nie blakną na słońcu. Ich zaletą jest również łatwość montażu – nastolatek może tanie tapety wymieniać dowolnie często.

Młodzieżowe kolory i wzory

Tapety młodzieżowe to nowoczesne tapety ścienne, które każdy powinien dobrać według swojego gustu i potrzeb. Pokój młodego człowieka może więc ozdobić tapeta wzory geometryczne, abstrakcyjna, tapeta drzewa, czy idealne tapety dla dziewczyn w stylu vintage lub tapety w kwiaty. Ostre zestawienia barw i mocno wyakcentowane elementy dekoracyjne nie pozostają obce gustom i modzie młodzieżowej. Takie połączenia wprowadzają dynamikę i ruch, pojawiają się też efekty tapety 3D, czyli trójwymiarowość przestrzeni.Aranżacja całości może opierać się zarówno na motywach sztuki ulicznej – tapety z napisami, projekcji ulubionych postaci i bohaterów, jak i na neutralnej bazie skontrastowanych kolorów, które staną się odpowiednim tłem do eksponowania każdego rodzaju animacji przestrzennej. Młodzieżowe tapety ścienne nowoczesne to modne tapety, o tym też należy pamiętać, wybierając okleinę ścienną do pokoju nastolatka.

Góra