Pokój

Modne tapety pokojowe

Każdy pokój w mieszkaniu to pomieszczenie, które ma duszę, swój charakter i często niepowtarzalny styl łączący się w szczególny sposób czasem drobnymi elementami, odwołaniami i nawiązaniami w całym mieszkaniu. Ściany w pokoju są ważną przestrzenią, która wymaga bacznej uwagi. Można je pomalować lub ozdobić w inny sposób - modny i nietuzinkowy. W tym pomogą na pewno nasze nowoczesne tapety pokojowe. A wybór jest naprawdę duży.
Tapety pokojowe. Tapety pozwalają na zakrycie niedoskonałości ścian, a bogate wzornictwo to okazja na wypróbowanie nowych połączeń. Sprawdź naszą ofertę pokojowych tapet.
Znaleziono 2858 produktów.
na stronie

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374314 z kolekcji New Walls.

42,27 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374313 z kolekcji New Walls.

42,27 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374312 z kolekcji New Walls.

42,27 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374311 z kolekcji New Walls.

42,27 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374309 z kolekcji New Walls.

42,27 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374308 z kolekcji New Walls.

42,27 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374307 z kolekcji New Walls.

42,27 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374306 z kolekcji New Walls.

42,27 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374305 z kolekcji New Walls.

42,27 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374304 z kolekcji New Walls.

42,27 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374303 z kolekcji New Walls.

42,27 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374302 z kolekcji New Walls.

42,27 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374301 z kolekcji New Walls.

65,09 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374294 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374293 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374292 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374291 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374275 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374274 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374273 z kolekcji New Walls.

69,66 zł

Udekoruj ściany w swoim pokoju, dzięki tapecie AS Creation 374272 z kolekcji New Walls.

69,66 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 2858 elementów

Tapety pokojowe

Nie zawsze zmiana wystroju wymaga radykalnych rozwiązań i wymiany wszystkich mebli. Dzięki tapetom możesz nadać swoim pomieszczeniom zupełnie nowego charakteru. Sięgając po farby zyskujesz niemal dowolny kolor, jednak takie rozwiązanie ma również swoje minusy. Jeśli Twoje ściany nie są idealnie gładkie lub planujesz postawić na nowe wzory, postaw na tapety. Dzięki nim stworzysz niepowtarzalne wnętrze w całkiem atrakcyjnej cenie. Tapety pozwalają na zakrycie niedoskonałości ścian, a bogate wzornictwo to okazja na wypróbowanie nowych połączeń. Geometryczne wzory, barwne kwiaty czy stylizowane wykończenie sprawiają, że zwykłe wnętrze zmieni swój charakter. Za pomocą tapet bez problemu stworzysz ścianę imitującą kamień czy też ciekawy i przyciągający uwagę geometryczny wzór. Możesz dowolnie eksperymentować z fakturą oraz połączeniami, dzięki czemu stworzysz niepowtarzalny wystrój wnętrz. Dzięki prostemu montażowi i bogatej ofercie naszego sklepu możesz często zmieniać wykończenie i testować nowe rozwiązania. Sprawdź, która tapeta najlepiej spełnia Twoje wymagania i odśwież swoje pomieszczenia w łatwy i bezproblemowy sposób. W naszej ofercie znajdują się zarówno tapety klasyczne i delikatne, jak i posiadające zdecydowany nadruk lub geometryczne wzory, doskonale pasujące do nowocześnie wykończonych wnętrz. Dzięki temu idealnie dopasujesz tapety oraz wzory do własnych upodobań. Sprawdź, jak szybkie może być dekorowanie wnętrz.

Wyjątkowe tapety na każdą ścianę

Tapety ścienne nadal są w modzie i nie ma co do tego żadnej wątpliwości! Jednak jest małe „ale”Współczesne tapety ozdobne różnią się zdecydowanie od tych, które pamiętamy jeszcze z naszego dzieciństwa Takich tapet, jakie zdobiły mieszkania naszych rodziców czy dziadków, już nie ma. Dzisiaj dysponujemy zupełnie inną jakością oklein ściennych. Pojawia się także bardzo szeroki wachlarz przeróżnych wzorów i kolorów. Współczesne tapety pokojowe dobierzemy do każdego wnętrza i stylu. Możemy przebierać w nich do woli, by na zakończenie wybrać taką okleinę, która idealnie wpisze się w nasze wyśnione wnętrze.

Tapetujmy mądrze

Wybór tapety do pokoju nie jest jednak taki łatwy. Dekoracja musi bowiem współgrać odpowiednio z całym wnętrzem, a przede wszystkim pasować do drzwi i podłogi oraz być spójna z wielkością pomieszczenia. Nieodpowiedni dobór wzoru może przytłoczyć mały pokój lub zgubić się w dużej kubaturze. Dlatego zupełnie inny będzie wybór tapety do salonu, sypialni, pokoju dziecka, jadalni czy tapety do przedpokoju. Ważne jest więc sprecyzowanie wszelkich kryteriów, jakie trzeba wziąć pod uwagę kupując okleinę ścienną. Poszukiwania zawsze zaczynajmy od ulubionych kolorów i motywów. Potem zastanówmy się nad strukturą - tapeta gładka jednokolorowa czy tapeta 3d wzorzysta? Ważne jest określenie materiału, z którego powinny być wykonane tapety na ścianę. Do dyspozycji  tanie tapety papierowe, droższe, ale bardziej trwałe winylowe na podkładzie flizelinowym lub na papierze. Do dyspozycji są ekskluzywne tapety welurowe i super trwałe tapety ścienne z wełny szklanej. Każdą z nich poleca nasz sklep z tapetami. I pamiętaj, tapetę z łatwością możesz zmienić, gdy tylko zechcesz odświeżyć swoje mieszkanie.  

Góra