JUST LIKE IT

Znaleziono 27 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna z wzorem muru z wybielonej, malowanej cegły. Tapeta biała cegła w stylu skandynawskim. Trójwymiar uzyskany poprzez cieniowanie.

Tniemy Ceny
40,72 zł 52,20 zł

Tapeta ścienna w kolorowe kółka to tapety ścienne 3D. Styl nowoczesny, awangardowy w wesołych kolorach – dominuje niebieski, biały, zielony.

Tniemy Ceny
51,80 zł

Nowoczesna tapeta ścienna to tapeta jednokolorowa. Unikalna zielona tapeta tło – uzupełnienie kolekcji tapet lub samodzielna ozdoba ścienna.

55,90 zł

Różowa fuksja to nowoczesna tapeta tło. Tapeta ścienna jednokolorowa, gładka o wzorze przypominającym artystyczne maźnięcia grubego pędzla.

55,90 zł

Szary kolor to cecha, jaką ma nowoczesna tapeta tło do eleganckiego salonu. Tapeta ścienna jednokolorowa, idealna do loftu, gładka o wzorze przypominającym artystyczne maźnięcia grubego pędzla. 

55,90 zł

Ciemnoszary kolor to cecha, jaką ma nowoczesna tapeta tło do eleganckiego salonu w lofcie. Tapeta ścienna jednokolorowa, gładka o wzorze przypominającym artystyczne maźnięcia grubego pędzla.

55,90 zł

Niezwykłe portrety zwierząt, stylizowane na stare zdjęcia umieszczone w ozdobnych ramach – wzór nowoczesnej tapety zwierzęta. Tapeta ścienna młodzieżowa w kolorach szarym i czarnym.

55,90 zł
-20%

Tapeta ścienna imitująca bąbelki lub kolorowe kółka zawieszone w przestrzeni daje efekt tapety na ścianę 3D. Kolory pastelowe przybrudzone: brąz, beż, biały.

Tniemy Ceny
41,44 zł 51,80 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca mur z kolorowych cegieł to oryginalna tapeta cegła. Tapeta 3d ma wypukłą fakturę i naturalne kolory.

55,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca mur z szarych, białych i grafitowych cegieł to oryginalna tapeta cegła. Efekt tapety 3d nadaje wypukła faktura.

55,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca mur z białych cegieł – kafelków z szarą fugą to oryginalna tapeta cegła. Efekt tapety 3d nadaje jej wypukła faktura.

55,90 zł
-30%

Tniemy Ceny
40,53 zł 57,90 zł

Gładka tapeta ścienna doskonale imitująca przecierane drewno. Tapeta deski ma modne kolory bielonego, szarego drewna

55,90 zł

Gładka, elegancka tapeta ścienna w szaro-białe papierowe motylki, przypomina japońskie orgiami. Efekt tapety 3D otrzymano poprzez cieniowanie.  

58,90 zł

Głębię i przestronność pomieszczenia uzyskasz za pomocą tapety 3D. Wyjątkowa tapeta ścienna imitująca mur z beżowych, kremowych cegieł to tapeta beżowa cegła.

59,90 zł

Głębię i przestronność pomieszczenia uzyskasz za pomocą tapety 3D w brązowe cegły. Wyjątkowa tapeta ścienna imitująca mur z cegieł to tapeta cegła.

55,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna szara to tapeta wzory geometryczne z kulami wtopionymi w gładką powierzchnię. Efekt tapety 3D uzyskano przez cieniowanie wzoru.

59,90 zł

Tapeta ścienna w kolorowe trójkąty to tapeta wzory geometryczne. Wzór szachownicy eleganckich kolorów: majestatycznej szarości, poważnej fuksji i czerni i czystej bieli.

59,90 zł

Gładka nowoczesna tapeta ścienna w stojące pionowo rury. Efekt tapety 3D to cieniowanie modnych kolorów szarego i białego.

55,90 zł

Tapeta ścienna dla podróżnika to tapeta w stare walizki. Efekt tapety 3d uzyskany poprzez lekko wypukłą fakturę.

58,90 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 27 elementów

Góra