HORIZONS

Znaleziono 56 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna w stylu industrialnym – stary mur z szarych cegieł jest porośnięty zieloną roślinnością.  Tapeta cegła ma realistyczne odwzorowane szczegóły z efektem tapety 3D.

53,00 zł

Tapeta ścienna imitująca powierzchnię z marmuru. Klasyczny, elegancki kolor szary wpisuje się w rysunek, jaki tworzy tapeta kamień.

54,80 zł 61,80 zł

Tapeta ścienna – idealny fotodruk ze starym lasem. Propozycja tapety do salonu lub tapety 3D  do sypialni – uspokaja i wycisza.

53,40 zł

Nowoczesna tapeta ścienna w drewniane deski to tapeta w paski. Kolorowa tapeta deski – malowane ręcznie deski w szarych, brązowych, czarnych, różowych odcieniach.

60,10 zł

Tapety kuchenne są w stylu nowoczesnych motywów imitujących ścianę z półkami, na których znajdują się rośliny – zioła, kwiaty. Roślinna, o wypukłej fakturze tapeta ścienna w kwiaty.

61,80 zł

Tapeta ścienna imitująca mur zbudowany z beżowych, okrągłych pustaków. Tapeta cegła z efektem tapety 3D idealna do mieszkań typu loft.

58,80 zł

Awangardowa tapeta ścienna – artystyczna kratownica, za którą widać soczystą, zieloną roślinność. Taka jest ozdobna tapeta do salonu.

67,90 zł

Tapeta ścienna w stylu industrialnym – stary, zabytkowy, szary mur jest porośnięty zieloną roślinnością.  Realistyczne odwzorowanie szczegółów wywołuje efekt tapety 3D.

58,80 zł

Gładka tapeta ścienna imitująca niebo z chmurami. Idealny motyw tapety do sypialni.

58,80 zł

Tapeta kamień imitująca wzór szlachetnego marmuru w kolorze szarym. Elegancka tapeta ścienna do klasycznych wnętrz lub loftów.

58,80 zł

Nowoczesna tapeta ścienna to fotodruk z motywem małych dżungli, roślin, zieleni zamkniętych w ramkach po obrazach i słoikach. Tapeta idealna do kuchni.

58,80 zł

Szara, gładka tapeta ścienna imitująca mur z betonowych bloków. Szara kolorystyka – dokładne cieniowanie elementów daje efekt tapety 3D.

58,80 zł

Gładka tapeta ścienna imitująca ścianę z pali drewnianych to oryginalna tapeta drzewa. Brązowa, ciepła tapeta ścienna do przedpokoju lub salonu zastąpi boazerię.

58,80 zł

Tapeta kamień imitująca szlachetny, beżowy marmur. Elegancka tapeta ścienna do klasycznych wnętrz lub loftów.

58,80 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 56 elementów

Góra