SPRINGTIME - Tapety.org

SPRINGTIME

SPRINGTIME – wiosny nadchodzi czas

 

Jaka powinna być wiosna? Kolorowa, lekka, pełna świeżych barw i rozkwitu. I taka jest właśnie kolekcja papierowych tapet na flizelinie z kolekcji SPRINGTIME firmy A.S. Creation. Zachwyca subtelnymi, kwiatowymi kompozycjami kreowanymi naprzemiennie ze stylowymi, nieomal klasycznymi pasami, które gdzieniegdzie, jakby pod wpływem ożywczego powiewu wiosny falują, wibrują i uciekają z geometrycznych ram swoich kształtów ku kwiatowym łąkom ze swego sąsiedztwa. To kompozycje szykowne i zwiewne, ale zarazem modne i na wskroś współczesne.
 
Żywe kolory, formowane w oryginalne wzory i motywy kwiatowo-roślinne, przenoszą nas wprost na wiosennie ukwiecone łąki i ogrody, budząc nadzieję, radość i chęć do życia. Te optymistyczne aranżacje na jednolitym tle, wzbogacone często o dopasowane emocjami roztańczone pasy, kreują radosne stylizacje przywodzące na myśl rozświetlone złocistym światłem płótna impresjonistów. Wiosenne nastroje w różnych odsłonach, kreślone florystycznym wzorem, kojarzą się z echem bachanaliów i starożytnym kultem życiodajnej przyrody. Nowoczesne, modernistycznie modne wnętrza wzbogacone tymi radosnymi kompozycjami nabierają niespodziewanie energii i sił witalnych, tak potrzebnych we współczesnym, pełnym pośpiechu i codziennych wyzwań świecie.
 
Kolekcja SPRINGTIME to tapety papierowe, tłoczone, o dobrej odporności na zmywanie i światło. Ich lekkie kolory zachowują świeżość i intensywność barwy przez cały okres użytkowania. Pasowanie wzoru jest dowolne, pozostawia w ten sposób użytkownikom pole do kreowania własnych pomysłów kompozycyjnych. Pozwala projektować i planować własny, indywidualny spacer wśród wiosennego bogactwa propozycji wyczarowanych przez projektanta tej niezwykłej kolekcji.
Znaleziono 1 produkt.

Tapeta ścienna jednokolorowa, bez określonego wzoru przypomina delikatne prążki przeczesane grubym grzebieniem. Żywe połączenie koloru różowego i fioletowego.

Wyświetlono 1 - 1 z 1 przedmiotu

Góra