SPOT - Tapety.org

SPOT

SPOT – tapety w grochy?

 

Spot – to zbiór trzech kolekcji tapet na flizelinie kreowanych przez firmę A.S. Creation. Wszystkie kolekcje tego zbioru charakteryzują się ekskluzywnym wzornictwem, nowoczesnością i geometrycznymi wzorami, wśród których dominującą formą są kropki i kropy w przeróżnych formach, stylach i kolorach.
 
Efekt wyrafinowanej, miejskiej elegancji tych aranżacji to zasługa subtelnych okręgów i połyskliwych efektów mieszających wszystkie elementy kompozycji w świetle starego złota i oksydowanego srebra, przetykanego gdzieniegdzie refleksami miedzi, antracytu i starego łupku. A wyszukany charakter tej niepowtarzalnej elegancji podkreślają ciepłe beże i przytulne brązy, które mieszają się w dyskretnym koktajlu barw ze stonowanymi bielami, szarością i wreszcie głęboką czernią. 
 
Głównym motywem wzorniczym są kropy i kropki, duże i małe, formowane w figury geometryczne, ale i w abstrakcyjne kompozycje, choć nie brak w tej kolekcji innych, niebanalnych i nieoczekiwanych elementów, które bezczelnie zrywają z nudą czy rutyną. To właśnie dynamika wzornictwa na tle chłodnej, nieomal sterylnej kolorystyki tła, nadaje przytulne ciepło i spokój całej kompozycji. Całość aranżacji kreuje relaksującą, nowoczesną w zamyśle i wyrafinowaną w odbiorze atmosferę dyskretnego luksusu dla wymagających. Takie wnętrze zawsze prezentować się będzie modnie i nowocześnie.
 
Wszystkie trzy kolekcje tapet na flizelinie z serii SPOT charakteryzuje duża odporność na zmywanie i światło, co pozwala im w całym okresie użytkowania zachować pierwotną intensywność kolorów i wyrazistość rysunku zdobiących je motywów. Nie rozwarstwiają się w procesie ściągania ze ściany i nie wymagają gruntowania jej klejem. Nie potrzebują pasowania wzorów, układając się w dowolne i często samoistne kompozycje.
 
Znaleziono 3 produktów.

Elegancka tapeta jednokolorowa, której barwa powstała z melanżu czarnego i szarego. Tapeta ścienna nowoczesna, idealna do wystroju loftów.

Klasyczna tapeta ścienna jednokolorowa w melanżu pastelowych odcieni koloru zielonego i turkusowego. Brak wzoru to motyw, jaki mają nowoczesne tapety pokojowe.

Jednokolorowa tapeta ścienna o idealnie gładkiej fakturze. Beżowa, neutralna tapeta do eleganckiego salonu i innych pomieszczeń.

Wyświetlono 1 - 3 z 3 elementów

Góra