SCHONER WOHNEN - Tapety.org

SCHONER WOHNEN

 SCHÖNER WOHNEN – piękne mieszkania = piękne tapety

A.S. Création po raz kolejny zaskakuje oryginalnością i na nowo zdefiniowanym pojęciem piękna, które zostało idealnie zamknięte w kolekcji tapet ściennych SCHÖNER WOHNEN. Ekskluzywne tapety i ich innowacyjnie ujęte, ale znane wzory, doskonale wpasują się w stylistykę wszystkich nowoczesnych wnętrz. Znajdą swoje miejsce w awangardowym pokoju młodego miłośnika muzyki, salonie w stylu retro, vintage czy w ultra nowoczesnej kuchni. Bogactwo wzorów z kolekcji tapet SCHÖNER WOHNEN pomoże przekształcić każde wnętrze w małe dzieło sztuki. Zanurzmy się z przyjemnością w ich miękkie, neutralne niuanse, które stworzą wspaniałe, przytulne ramy współczesnych wnętrz, wczujmy się we wszechogarniającą atmosferę domowego spokoju i odprężenia.

SCHÖNER WOHNEN to kolekcje tapet, które trudno jest jednoznacznie zdefiniować. Zawierają w sobie bowiem wszystko. Są tu wyraźne struktury, delikatne i soczyste jednoznaczne kolory, a także feeria ciekawie ujętych barw. We wzorach pojawiają się nowoczesne nadruki, wyrafinowane desenie drewna, betonu, marmuru i jakby ręcznie malowane kwiaty, a także unikalne struktury materiałowe – od delikatnych tkanin po zgrzebny len. Paski tracą swoją wyrazistość na rzecz rozmytych konturów. W kolekcji spotkamy tapety gładkie, ale i wyraźnie, trójwymiarowe – pojawiają się więc tłoczone wzory (tapety 3d). Tapety od A.S. Creation lubią błyszczeć i błyszczą. A błyszczące elementy połączone są z kontrastowym matem.

Każda z tych tapet jest nie tylko elegancka i nowoczesna, ale jak najbardziej zmysłowa, każda czyni więc wnętrze unikatowym i niesamowicie pięknym. 
 

 

 

 

 

Znaleziono 8 produktów.

Tapeta ścienna w gałązki to tapeta drzewa. Wzór roślinny - kolor czarny i białe tło. Tapeta uniwersalna do każdego pomieszczenia.

Klasyczna tapeta w pasy w kolorach białym, zielonym, miętowym. Urokliwa, pastelowa. Motyw tapety dla dziewczyn, idealna do sypialni.

Klasyczna tapeta w pasy w modnych kolorach szarym, beżowym, białym. Urokliwa tapeta do salonu w stylu new retro.

Delikatna tapeta ścienna tekstylna. Unikalny, wypukły ciemniejszy wzór na gładkim tle. Tapeta jednokolorowa – odcienie szarego.

Tapeta ścienna w napisy wykonane ręcznym pismem. Czarny wzór tapety z napisami na białym tle.

Delikatna tapeta ścienna jednokolorowa nie musi być nudna. Elegancka tapeta szara w delikatne prążki ma efektownie wypukły wzór.

-30%

Tapeta ścienna w gałązki to tapeta drzewa. Wzór roślinny - kolor czarny i białe tło. Tapeta uniwersalna do każdego pomieszczenia.

Tniemy Ceny
Wyświetlono 1 - 8 z 8 elementów

Góra