SAFFIANO – dotyk Czarnego Lądu

 

Kolekcja tapet SAFFIANO to idealny produkt dla kreatorów wnętrz innych niż otoczenie, w którym przebywamy na co dzień. Ta kolekcja umożliwia przenoszenie się do krajów odległych, egzotycznych i tajemniczych – w tym przypadku  – do czarnej Afryki.
 
Afrykańskie inspiracje widoczne są zarówno w intensywnych wzorach i kolorach, jak i w etnicznych, charakterystycznych motywach, które wprowadzają do wnętrza atmosferę i magię tego kontynentu. Ornamenty z afrykańskich masek i szamańskich akcesoriów nie wiadomego przeznaczenia, desenie inspirowane skórą lamparta, hieny, likaona i innych zwierząt sawanny, barwne plecionki wprost z ozdób masajskich tancerzy, ale i chropawe powierzchnie niczym błotne tynki murzyńskich lepianek w egzotycznym buszu czy piasek lub spalona słońcem ziemia.
 
Paleta kolorów maluje te motywy niepowtarzalnym i jedynie afrykańskim klimatem. Brąz, złoto i rdzawa czerwień wygrzanej w ciągłym słońcu ziemi to odcienie typowe dla rozgrzanego piasku, sawanny i wypalonych traw buszu. Całość tych aranżacji tchnie spokojem, sjestą i rozleniwieniem upalnego popołudnia gdzieś na afrykańskich równinach. Współczesna interpretacja egzotycznych, prastarych motywów i nastrojów łączy wszystkie elementy w oryginalne i niepowtarzalne kompozycje, które niczym ciągła podróż przez afrykańskie krajobrazy, pozwala przenosić się we wciąż nowe i nieznane obszary Czarnego Lądu.
 
Ta kolekcja tapet winylowych na flizelinie jest taka, jak Afryka: odporna na światło i temperaturę, nie dająca czasowi odebrać sobie kolorów, łatwo zmywalna przez wodę i wszystko co wraz z nią płynie, a przede wszystkim zawsze świeża i młoda.
 
SAFFIANO – to stylowy dotyk prawdziwej Afryki w każdym wnętrzu. 
 

Kategoria: SAFFIANO

Wyświetlanie 1-12 z 33 elementów

Filtruj według

Wzór
więcej... mniej
Występujące kolory
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, aby umożliwić funkcjonowanie strony i lepiej spełniać Twoje wymagania. Kontynuując przeglądanie serwisu akceptujesz wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.