PALILA

PALILA – kolorowy ptaszek

Palila jest nazwą małego, kolorowego ptaszka pochodzącego z rodziny łuszczaków. Ptaszek ten nazywany jest inaczej Hawajką. Hawajka jest gatunkiem endemicznym, zagrożonym wyginięciem i występuje tylko i wyłącznie na Hawajach.

PALILA – kolekcja modnych tapet od marki AS Creation - opowiada właśnie historię tego ślicznego ptaszka, prezentując go w zestawieniu z plątaniną roślinnych motywów w różnych odsłonach kolorystycznych. Ptaszek jest motywem przewodnim. Sama kolekcja tapet swoim wyrazem i klimatem nawiązuje do wyjątkowo bogatej przyrody Hawajów – ukazując symbolicznie jej nieskazitelne piękno w motywach roślinnych, kwiatowych. Wprowadza nas w ten sposób w życie dżungli, tropikalnych lasów i dzikiej przyrody. Nie wprowadza jednak niepokoju. Wnosi do wnętrz ład, porządek i spokój, a także wyjątkową świeżość. W kolekcji znajdziemy również ciekawe wzory geometryczne oraz motywy w stylu retro – każdy z nich jednak ma w sobie coś z hawajskiego raju.

Tapety z tej kolekcji są gładkie, ale niektóre z nich mają delikatny, metaliczny połysk, co dodaje im wyjątkowego uroku. Kolekcja Palila prezentuje więc bardzo modne, ale i także nowoczesne tapety, które wpasują się z powodzeniem do wnętrz urządzanych w stylu modern, jednak z uwagi na wzornictwo i kolorystykę będą również świetnie pasowały także do klasycznych aranżacji. Kolekcja Palila w zbiorze ma więc nowoczesne i modne tapety, które będą idealnie pasowały zarówno do sypialni, salonu, kuchni, jadalni jak i odnajdą się w gabinecie i biurze.

Wszystkie tapety z tej kolekcji są winylowe, na podkładzie flizelinowym. A to oznacza, że są wyjątkowo odporne na zmywanie i działanie promieni słonecznych.
 
Znaleziono 38 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna z motywem kwiatów i ptaszków. Białe kwiaty, niebieskie tło, zielone ptaki. Tapeta w kwiaty jest urokliwa.

82,90 zł

Tapeta ścienna z wzorem szarych, abstrakcyjnych kwiatów i rysunkiem żółtych ptaszków. Wpisuje się w produkty, jakimi są tapety do salonu, jadalni.

82,90 zł

Tapeta ścienna przedstawia wzór roślinny – abstrakcyjne drzewa lub liście w eleganckich szarych kolorach z odrobiną połyskliwego srebra.

75,90 zł

Tapeta ścienna w stylu new retro to ciekawa tapeta drzewa. Głębokie odcienie brązów i beży, złota na czarnym – to kolory jakie mają eleganckie tapety.

75,90 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 38 elementów

Góra