KITCHEN DREAMS

Niezwykła kolekcja zwykłych tapet kuchennych marki As Creation to Kitchen Dreams. Aby uczynić Twoją kuchnię najpiękniejszym pokojem w mieszkaniu, AS Creation wykreował różnorodne tapety do kuchni w katalogu "Kitchen Dreams". Są tutaj naprawdę uniwersalne i modne dekory, mozaiki, drewno, płytki, oryginalne motywy w stylu amerykańskim. Każda z tych tapet doda swoistego uroku kuchni w mgnieniu oka. Warto wspomnieć, że banalna tematyka kawy, herbaty, pieczenia są interpretowane w niebanalnym i bardzo nowoczesnym kontekście, dzięki zastosowaniu najnowszych metod produkcji winylowych tapet na flizelinie. Dzięki temu wszystkie produkty są odporne na szorowanie, a także działanie promieni słonecznych i oddychają.

Kitchen Dreams – kuchenne sny

Kuchnie uważane są za centralne pomieszczenie każdego mieszkania i domu. Tutaj bije serce rodziny, tu przygotowuje się posiłki i wspólnie je spożywa. Kuchnie są więc wyjątkowym miejscem spotkań, dlatego muszą być zawsze piękne i przytulne. Doskonale pasują do nich modne, ale stonowane kolory w odcieniach zieleni, szarości czy klasycznego beżu. Ściany kuchenne niekoniecznie muszą być pomalowane klasycznymi farbami, przeznaczonymi do zastosowania w tych pomieszczeniach. Na ich ścianach bowiem, z powodzeniem mogą pojawić się nowoczesne tapety. Tapety staną się modnym uzupełnieniem jednolitych barw kuchennych mebli, wprowadzą życie oraz będą niezwykłą ozdobą kuchennego wnętrza. Taka jest propozycja kolekcji tapet ściennych „Kitchen Dreams”.

Niezwykła kolekcja marki As Creation to zwykłe tapety dedykowane kuchniom. Pochodzą z kolekcji  „Kitchen Dreams”. Czy kuchnia może stać się najpiękniejszym pokojem w mieszkaniu? AS Creation odpowiada, że tak. Firma wykreowała specjalnie dla tego pomieszczenia różnorodne tapety. Znajdują się one w specjalnym katalogu „Kitchen Dreams”. Są tutaj uniwersalne i modne dekory, mozaiki, drewno, płytki, oryginalne motywy w stylu amerykańskim. Każda z tych tapet jest niezwykła w swoim wyrazie i z pewnością doda swoistego uroku kuchni, zamieniając ją w mgnieniu oka w prawdziwy salon kuchenny. Warto wspomnieć, że banalna tematyka kawy, herbaty, pieczenia zostały interpretowane w niebanalnym i bardzo nowoczesnym kontekście. Mają modną stylistykę i niebanalne barwy. Poza tym sam produkt, dzięki zastosowaniu najnowszych metod produkcji winylowych tapet na flizelinie, jest najwyższej jakości pod względem odporności na szorowanie, a także działanie promieni słonecznych. Poza tym tapety oddychają.

 

Znaleziono 34 produktów.
na stronie
Wyświetlono 1 - 21 z 34 elementów

Góra