HOLLYWOOD – z miłości do filmu

Z czym kojarzy się sztuka filmowa? Oczywiście z największą fabryką snów, czyli magicznym amerykańskim snem spełnionym – Hollywood. Żonglerka obrazami, efektami specjalnymi w połączeniu z zabawą w synkretyzm stylowy to magia kina, która pozwala przenosić się z dowolnością w przeszłość lub przyszłość, a nawet łączyć obydwie rzeczywistości… No i taka jest właśnie niezwykła kolekcja tapet od A.S. Creation. Tym razem ich designerzy sięgnęli po motyw stylowych filmowych wnętrz z czasów, gdy film dopiero raczkował…

Kurtyna poszła w górę i tego nie można już w żaden sposób zatrzymać. Na scenę wkraczają więc piękne, niepowtarzalne i wyraziste wzory. Ich gra toczy się od regularności graficznych wzorów retro, przez bogate kwiatowe pnącza, aż po klasyczne i zdecydowanie nowoczesne ornamenty. Znajdziemy tu i modny efekt vintage, i ciekawe przecierki. Kolekcja tapety ścienne „Hollywood“ ma do zaoferowania  wiele motywów, które stapiają się z tematyką filmową.

W kolekcji królują delikatne kolory w odcieniach beżu, brązu, taupe, szarości i antracytu. Można je zestawić z tapetami w mocnych, ale modnych odcieniach różu i niebieskiego. Tapety mają interesujące tło. Pojawiają się oryginalne matowo-błyszczące efekty na podłożu papierowym, które współgrają z satynowym tłem. Natomiast unikalne ryflowania zapewnią niepowtarzalny efekt glamour. Takie tapety mogą z powodzeniem stać się głównym elementem dekoracyjnym i odegrać oscarową główną rolę w aranżacji pomieszczeń. Można łączyć z powodzeniem tapety jednokolorowe lub wiele tapet w podobne lub identyczne wzory, które mają także jednolite tłoczenia i zdobienia. Tu granicą jest tylko wyobraźnia i kreatywność, bo na pewno nie stylowość kolekcji „Hollywood“.
Brak produktów w tej kategorii.

Góra