HAUTE COUTURE – tapety w stylu ekskluzywnym

Haute couture – pojęcie pochodzi z języka francuskiego i określa tak zwane „wysokie krawiectwo”. Jest to oryginalny dział mody, który określa pewien trend. Ubrania haute couture są przede wszystkim ręcznie szyte, wykonywane na specjalne zamówienie dla określonej osoby. Pojawia się tu bardzo wysoka jakość produktów, jak również i wyjątkowa dbałość o szczegóły, a także ich niepowtarzalność. Styl haute couture powstał najprawdopodobniej w XVIII wieku w Paryżu. Stworzyła go słynna Rose Bertin. A w XIX wieku we Francji pojawiła się moda na to, co jest ręcznie robione, a przede wszystkim ekskluzywne, bardzo drogie, ale przy tym oryginalne i niepowtarzalne.

Tapety ścienne, pochodzące z kolekcji Haute Couture od A.S. Creation, słyną ze swojej niepowtarzalności, wyjątkowości, a także bardzo wysokiej jakości potwierdzonej najwyższą odpornością na działanie czynników zewnętrznych, w tym mechaniczne możliwości czyszczenia (szorowanie). Nie blakną od słońca i przez wiele sezonów pozostają w niezmiennym stanie oryginalną ozdobą ścian. Unikalne wzornictwo w postaci ciekawych pasiastych kreacji oraz florystycznych przekazów potrafi zachwycić barkowym bogactwem konkretnych wzorów oraz rozmytych, jakby przetartych, a może celowo postarzałych barw i tonacji w klasycznych beżach, brązach, zieleni i szarościach. Połączenie tych wszystkich elementów tworzy modną i ciekawą całość wpasowującą się w klasyczną stylistykę retro, a także idealnie podkreślającą wzory z nurtu glamour. Tapety ścienne nowoczesne mają to do siebie, że zawsze potwierdzają unikalne gusta mieszkańców, dopasowując się niemal do ich niepospolitej kreatywności i umiłowania wyjątkowego stylu, jakim jest ekskluzywny trend haute couture.

Filtruj według

Wzór
więcej... mniej
Występujące kolory
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, aby umożliwić funkcjonowanie strony i lepiej spełniać Twoje wymagania. Kontynuując przeglądanie serwisu akceptujesz wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.