COLORS OF THE WORLD

Colors of the World, czyli kolory świata

Świat jest pełen barw. A każda barwa ma znaczenie. Kolory rozmawiają z nami. W otoczeniu jednych czujemy się doskonale, inne nas denerwują. Wybór tapet jednokolorowych do mieszkania lub naszego domu powinien być jednoznacznie zgodny z preferencjami kolorystycznymi domowników. A.S. Creation czerpie inspirację z odcieni i barw całego świata. Zanurzmy się więc w tej nietypowej kolekcji i pozwólmy, by ekskluzywne tapety ścienne z serii Colors of the World przemówiły do nas językiem wciągającej kolorowej magii.

Seria tapet Colors of the World przedstawia najbardziej modne i trendowe odcienie. Pochodzą one prosto z serca wielkich metropolii – loftowe szarości, biel czy błękity. Soczyste zielenie kłaniają się inspiracjom od naszych wiejskich łąk i gęstych lasów, natomiast mocno spalone słońcem piaskowe odcienie sawanny i stepu czy afrykańskie barwy ziemi to znaki południowej części Ziemi. W kolekcji poczesne miejsce zajęły pastelowe śródziemnomorskie barwy i wyraźne, chłodne nordyckie światy kolorów. Ale to nie wszystko.

W kolekcji Colors of the World łączy w sobie jeszcze więcej, ponieważ kolekcja jednokolorowych tapet Colors of the World szczyci się swoim bogactwem kolorów i struktur. Wyjątkowo świeża i mocna paleta kolorów oraz faktur – od gładkich po tynkowe (tynk strukturalny) oferuje bogaty wybór tapet. Tapety od A.S. Creation idealnie nadają się do szybkiego i kreatywnego łączenia kolorów, motywów. Idealnie pasują do każdego stylu i przede wszystkim do wszystkich pomieszczeń. Jednokolorowe tapety są olbrzymią szansą, by skromne wnętrze zamienić w wyjątkowe, oryginalne pomieszczenie. Pamiętajmy, że tapeta to dziecinnie prosty sposób na stonowane wykończenie aranżacji, która podkreśli unikalny styl wnętrza.
Znaleziono 118 produktów.
na stronie
Wyświetlono 1 - 21 z 118 elementów

Góra