Akcesoria do Tapetowania 

Akcesoria do tapetowania- czyli jak wykończyć ściany dokładnie i szybko

Tapetowanie, to stosunkowo prosty sposób na wykończenie każdego wnętrza. Dobrej jakości tapeta i klej oraz odpowiednio przygotowane akcesoria do tapetowania to gwarancja sukcesu. Chcąc uzyskać idealny efekt, gładko i równo położonej tapety warto skorzystać ze specjalnie dedykowanych ku temu narzędzi. Wśród akcesoriów do tapetowania oferujemy środki, które wspomogą przygotowanie ściany. W jaki sprzęt warto się zaopatrzyć, by szybko, precyzyjnie i efektownie wytapetować ścianę?

Znaleziono 11 produktów.

Nóż uniwersalny, ostrze 18mm

2,20 zł

Jeden z najskuteczniejszych środków do usuwania tapet.

7,90 zł

Mydło cukrowe 300g do odtłuszczania ścian przed tapetowaniem lub malowaniem. 

11,90 zł
Wyświetlono 1 - 11 z 11 elementów

Podstawowe akcesoria

Mydło cukrowe to środek odtłuszczający powierzchnię zarówno przed tapetowaniem jak i malowaniem. Przygotowuje grunt do trwałego związania z klejem, co wpływa na trwałość przyklejonej tapety. Można go również używać do czyszczenia tapet winylowych i płytek ceramicznych.

Płyn do usuwania tapet, szczególnie przydatny, gdy wymieniamy stare tapety, które nie dają się łatwo zedrzeć ze ściany, pozostawiając po sobie trudne do wyczyszczenia ślady. Zastosowanie płynu, znacznie ułatwia pracę, przenikając w głąb starej tapety i powodując jej samoistne odklejanie. Przydatny jest też skrobak malarski, który pomoże usunąć nierówności i pozostałości kleju.

Obowiązkowe akcesoria do tapetowania to nożyk do tapet, bez którego trudno wyobrazić sobie pracę. Przycinanie, docinanie, obcinanie, to w końcu podstawa idealnego wykończenia. Szczotka do tapetowania, pędzel lub wałek malarski (w zależności od sposobu nakładania kleju), wałek bądź szpachelka do dociskania tapet. W razie pytań służymy fachową pomocą.

Góra