Kleje i Akcesoria 

Znaleziono 23 produktów.

Podkategorie

Akcesoria do Tapetowania

Akcesoria do tapetowania- czyli jak wykończyć ściany dokładnie i szybko

Tapetowanie, to stosunkowo prosty sposób na wykończenie każdego wnętrza. Dobrej jakości tapeta i klej oraz odpowiednio przygotowane akcesoria do tapetowania to gwarancja sukcesu. Chcąc uzyskać idealny efekt, gładko i równo położonej tapety warto skorzystać ze specjalnie dedykowanych ku temu narzędzi. Wśród akcesoriów do tapetowania oferujemy środki, które wspomogą przygotowanie ściany. W jaki sprzęt warto się zaopatrzyć, by szybko, precyzyjnie i efektownie wytapetować ścianę?

Kleje do Tapetowania

Kleje do tapetowania jakich szukasz

Kiedy została podjęta decyzja, jaki rodzaj wymarzonej tapety zagości na ścianach, rolki z tapetą są już w koszyku, czas na wybór kleju do tapet. Wbrew pozorom wybór ten może okazać się równie trudny jak wybór wzoru tapety do sypialni, szczególnie dla laika rozpoczynającego dopiero przygodę z tapetowaniem. Wśród oferowanych produktów są kleje szybko schnące, łatwe w aplikacji, wydajne, w małych i większych opakowaniach. Na co zwrócić uwagę i jak wybrać odpowiednie kleje do tapetowania?

Z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic, odporny na działanie wapna i cementu, nadaje się do stosowania na świeżym oraz suchym tynku.

22,90 zł

Mydło cukrowe 300g do odtłuszczania ścian przed tapetowaniem lub malowaniem. 

11,90 zł

Jeden z najskuteczniejszych środków do usuwania tapet.

7,90 zł

Klej do tapet z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic oraz substancji obniżającej pryskanie kleju podczas nanoszenia wałkiem malarskim.

HIT
24,90 zł

Klej do tapet na podkładzie winylowym i papierowym.

9,90 zł

HIT
17,90 zł

HIT
16,90 zł

Klej do tapet z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic oraz substancji obniżającej pryskanie kleju podczas nanoszenia wałkiem malarskim.

38,00 zł

Klej do tapet z dodatkiem srebra.

9,90 zł 13,00 zł
Wyświetlono 1 - 23 z 23 elementów

Góra