Kleje i Akcesoria 

Znaleziono 24 produktów.

Podkategorie

Akcesoria do Tapetowania

Akcesoria do tapetowania- czyli jak wykończyć ściany dokładnie i szybko

Tapetowanie, to stosunkowo prosty sposób na wykończenie każdego wnętrza. Dobrej jakości tapeta i klej oraz odpowiednio przygotowane akcesoria do tapetowania to gwarancja sukcesu. Chcąc uzyskać idealny efekt, gładko i równo położonej tapety warto skorzystać ze specjalnie dedykowanych ku temu narzędzi. Wśród akcesoriów do tapetowania oferujemy środki, które wspomogą przygotowanie ściany. W jaki sprzęt warto się zaopatrzyć, by szybko, precyzyjnie i efektownie wytapetować ścianę?

Kleje do Tapetowania

Kleje do tapetowania jakich szukasz

Kiedy została podjęta decyzja, jaki rodzaj wymarzonej tapety zagości na ścianach, rolki z tapetą są już w koszyku, czas na wybór kleju do tapet. Wbrew pozorom wybór ten może okazać się równie trudny jak wybór wzoru tapety do sypialni, szczególnie dla laika rozpoczynającego dopiero przygodę z tapetowaniem. Wśród oferowanych produktów są kleje szybko schnące, łatwe w aplikacji, wydajne, w małych i większych opakowaniach. Na co zwrócić uwagę i jak wybrać odpowiednie kleje do tapetowania?

-20%

Z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic, odporny na działanie wapna i cementu, nadaje się do stosowania na świeżym oraz suchym tynku.

Tniemy Ceny
18,32 zł 22,90 zł

Mydło cukrowe 300g do odtłuszczania ścian przed tapetowaniem lub malowaniem. 

11,90 zł

VLIZO to klej produkowany z wysokiej jakości skrobi modyfikowanej przeznaczony do wszystkich rodzajów tapet na flizelinie.

24,90 zł

Jeden z najskuteczniejszych środków do usuwania tapet.

7,90 zł

Klej do tapet z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic oraz substancji obniżającej pryskanie kleju podczas nanoszenia wałkiem malarskim.

HIT
24,90 zł

Klej do tapet na podkładzie winylowym i papierowym.

9,90 zł

HIT
17,90 zł

HIT
16,90 zł

Klej do tapet z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic oraz substancji obniżającej pryskanie kleju podczas nanoszenia wałkiem malarskim.

38,00 zł

Klej do tapet z dodatkiem srebra.

9,90 zł 13,00 zł
Wyświetlono 1 - 24 z 24 elementów

Góra