Obniżona cena!
Klej do tapet flizelinowych STRONG / ECO VLIES 200g

Klej do tapet flizelinowych STRONG / ECO VLIES 200g

Klej do tapet z dodatkiem srebra.
LiveZilla Live Chat Software

Numer katalogowy: 2201022

Stan: Nowy produkt

Cena rolka / wymiar:
(brutto)

9,90 zł

-3,10 zł

13,00 zł

WŁAŚCIWOŚCI

  • Produkowany na bazie ekologicznych składników (przyjaznych środowisku)
  • Idealnie rozpuszczalny w wodzie
  • Wysoko wydajny
  • Estetyczny efekt końcowy


Posiada atest PZH nr HK/B/0707/03/2014

ZASTOSOWANIE
Vlies & Vinyl jest łatwym w przygotowaniu klejem do klejenia tapet flizelinowych i winylowych. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością. Dzięki zastosowaniu jonów srebra klej zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów pod powierzchnią tapety.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
Podłoże staranie wyczyścić . Usunąć pozostałości starych tapet lub farb wapiennych. Pęknięcia i dziury zaszpachlować. Chłonne podłoża należy zagruntować klejem (zgodnie z tabelą rozpuszczalności). W przypadku bardzo chłonnego lub pylistego podłoża zagruntować pierwotne podłoże gruntem akrylowym (typu EcoGrunt Ag-01).

PRZYGOTOWANIE ROZTWORU
Zawartość opakowania powoli wsypywać do odpowiedniej ilości wody (patrz tabela rozpuszczalności), jednocześnie mieszając. Roztwór kleju pozostawić na 10-15 minimum, po upływie tego czasu ponownie energicznie mieszać przez ok. 2-3 min. Po tym czasie klej jest gotowy do użycia.

TABELA ROZPUSZCZALNOŚCI

Zastosowanie

Proporcje

Ilość wody

Wydajność

Gruntowanie

1 : 40

8l

70-80 m2

Tapety flizelinowe

1 : 16

3-4l

15-20 m2

Tapety winylowe i tłoczone

1 : 16

3-4l

15-20 m2

 

KLEJENIE
Klej starannie nakładać na tapetę za pomocą szerokiego pędzla. Tapetę z naniesionym klejem składać na pół, klejem do środka. Następnie odczekać kilka minut do jednolitego nasiąknięcia tapety. Czas nasiąknięcia uzależniony jest od rodzaju oraz grubości tapety. Tapetę przykleić do ściany zwracając uwagę na fakturę i wzór. Dociskać gumowym wałkiem. Nadmiar kleju oraz zabrudzenia wierzchniej warstwy tapety usuwać za pomocą wilgotnej gąbki.

OPAKOWANIE
200g

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Góra