Obniżona cena!
Klej do tapet flizelinowych STRONG / ECO VLIES 200g

Klej do tapet flizelinowych STRONG / ECO VLIES 200g

Klej do tapet z dodatkiem srebra.
Zadaj Pytanie
close

Zadaj Pytanie

Odśwież kod

 

Numer katalogowy: 2201022

Stan: Nowy produkt

Czas do najbliższej wysyłki:

Cena rolka / wymiar:
(brutto)

9,90 zł

-3,10 zł

13,00 zł

WŁAŚCIWOŚCI

  • Produkowany na bazie ekologicznych składników (przyjaznych środowisku)
  • Idealnie rozpuszczalny w wodzie
  • Wysoko wydajny
  • Estetyczny efekt końcowy


Posiada atest PZH nr HK/B/0707/03/2014

ZASTOSOWANIE
Vlies & Vinyl jest łatwym w przygotowaniu klejem do klejenia tapet flizelinowych i winylowych. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością. Dzięki zastosowaniu jonów srebra klej zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów pod powierzchnią tapety.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
Podłoże staranie wyczyścić . Usunąć pozostałości starych tapet lub farb wapiennych. Pęknięcia i dziury zaszpachlować. Chłonne podłoża należy zagruntować klejem (zgodnie z tabelą rozpuszczalności). W przypadku bardzo chłonnego lub pylistego podłoża zagruntować pierwotne podłoże gruntem akrylowym (typu EcoGrunt Ag-01).

PRZYGOTOWANIE ROZTWORU
Zawartość opakowania powoli wsypywać do odpowiedniej ilości wody (patrz tabela rozpuszczalności), jednocześnie mieszając. Roztwór kleju pozostawić na 10-15 minimum, po upływie tego czasu ponownie energicznie mieszać przez ok. 2-3 min. Po tym czasie klej jest gotowy do użycia.

TABELA ROZPUSZCZALNOŚCI

Zastosowanie

Proporcje

Ilość wody

Wydajność

Gruntowanie

1 : 40

8l

70-80 m2

Tapety flizelinowe

1 : 16

3-4l

15-20 m2

Tapety winylowe i tłoczone

1 : 16

3-4l

15-20 m2

 

KLEJENIE
Klej starannie nakładać na tapetę za pomocą szerokiego pędzla. Tapetę z naniesionym klejem składać na pół, klejem do środka. Następnie odczekać kilka minut do jednolitego nasiąknięcia tapety. Czas nasiąknięcia uzależniony jest od rodzaju oraz grubości tapety. Tapetę przykleić do ściany zwracając uwagę na fakturę i wzór. Dociskać gumowym wałkiem. Nadmiar kleju oraz zabrudzenia wierzchniej warstwy tapety usuwać za pomocą wilgotnej gąbki.

OPAKOWANIE
200g

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi lub nadasz ją w Paczkomacie. Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. W tym celu skorzystaj z formularza.


Wszystkie warunki zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra