Program Lojalnościowy i Partnerski - Tapety Ścienne / FototapetyNagradzamy Klientów! – o lojalności i zarabianiu słów kilka
Nagradzacie swoich Klientów? Naprawdę? – zapytacie, a my odpowiemy: Tak, i to nie jest żart. Sklep z tapetami tapety.org nagradza swoich Klientów za zakupy. Nie wierzysz nadal? No, to poznaj naszą ofertę!
O tym, że mamy najmodniejsze tapety sezonu, wiedzą wszyscy, ale nie każdy ma świadomość, że zostając naszym stałym Klientem, może mieć z tego całkiem spore profity. Pomysłem jest idealny – okej – prawie idealny, a na pewno bardzo ciekawy PROGRAM LOJALNOŚCIOWY i PARTNERSKI, do udziału w których serdecznie Państwa ZAPRASZAMY!

Na czym polega LOJALNOŚĆ KLIENTA?
My wiemy, jak ważne jest zaufanie i doceniamy powroty Klientów. Dlatego nagradzamy je specjalnym i bardzo prostym programem lojalnościowym, który pozwala zdobywać cenne nagrody. Kupując w naszym sklepie, zdobywacie punkty, które następnie można wymieniać na produkty, pieniądze lub kody rabatowe. Proste? Bardzo. No to do dzieła! Zapraszamy na tapetowy shopping!

A może program PARTNERSKI?
PROGRAM PARTNERSKI jest skierowany do firm lub osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Remontujesz? Budujesz? Piszesz bloga z dziedziny architektury, wnętrzarskiego designu? A może sam zajmujesz się projektowaniem wystroju wnętrz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W bardzo prosty sposób możesz zostać naszym partnerem i zarabiać razem z nami. Najlepsze tapety ścienne sprzedają się bardzo dobrze, ale my stawiamy na polecenia od naszych Klientów. Dlatego proponujemy Ci odpowiedni procent od sprzedaży naszych produktów. No to jak? Umowa stoi? Jeśli tak, to na co czekasz? Zarejestruj się!

Co powinieneś teraz zrobić?
Wystarczy, że na swojej stronie internetowej umieścisz link polecający. Każdy Klient, który zostanie przez niego skierowany do naszego sklepu tapety.org, również Tobie przyniesie zysk. Chcesz zostać naszym partnerem?

Skorzystaj z rejestracji, kliknij baner poniżej!

 Program Partnerski i Lojalnościowy - Tapety Ścienne, Fototapety


Góra