Pasek (BORDER) Rasch 249866

Udekoruj swoją ścanę dekoracyjnym paskiem wykończeniowym firmy BAJPOL. Pasek numer 249866 przeznaczony do pokojów dziecięcych.

Numer katalogowy: 249866

Stan: Nowy produkt

EAN: 4000441249866

Czas do najbliższej wysyłki:

Cena
(brutto)

32,00 zł

Pasek Rasch, numer 249866, wymiar: 17 cmx 5 m, kolor: beżowy, typ klejenia: na klej.

Paski są przeznaczone do klejenia na gładką, równą, bezpyłową powierzchnie.
Występujące kolorybeżowy
Wymiar170 mm x 5 m
Sposób przyklejaniana klej
Szerokość [cm]17
Długość [m]5

Polecane kleje

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi lub nadasz ją w Paczkomacie. Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. W tym celu skorzystaj z formularza.


Wszystkie warunki zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra