Płyn do usuwania tapet WALLFIX 250 ml

Nowy produkt

5904941718893

Jeden z najskuteczniejszych środków do usuwania tapet.

7,90 zł brutto

 / szt

Czas do najbliższej wysyłki:

To wysokiej jakości produkt o szerokim zastosowaniu. Skoncentrowany płyn służy do usuwania wszystkich rodzajów tapet. Szybko i skutecznie przenika przez strukturę tapety nie niszcząc przede wszystkim podłoża, pozwala na samoistne odklejenie się tapety. Przed zastosowaniem płyn należy rozcieńczyć z odpowiednią ilością ciepłej wody. Następnie trzeba go nanieść na tapetę za pomocą pędzla, szmatki lub gąbki. Tapety winylowe i zmywalne powierzchnie należy przed nałożeniem preparatu przetrzeć gruboziarnistym papierem ściernym. Po około 15 minutach od nałożenia roztworu tapety można usunąć. Wydajność: w zależności od usuwanej tapety opakowanie płynu wystarcza na usunięcie około 75-125 m² tapety.

W zależności od usuwanej tapety płyn należy rozcieńczyć z odpowiednią ilością ciepłej wody (wg. tabeli na opakowaniu) i nanieść na tapetę za pomocą pędzla, szmatki lub gąbki. W przypadku tapet winylowych i zmywalnych powierzchnie należy uprzednio przetrzeć gruboziarnistym papierem ściernym w celu zwiększenia penetracji płynu. Po około 15 min. od nałożenia roztworu można przystąpić do usuwania tapet. Przy usuwaniu wielu warstw tapet proces należy powtórzyć.

Wydajność:
W zależności od usuwanej tapety należy płyn odpowiednio rozcieńczyć z wodą
- tapety papierowe i winylowe lekkie: 250ml płynu na 10 litrów wody
- ciężkie tapety winylowe: 250ml płynu na 7,5 litra wody
- wydajność: 75 - 125 m2

Środki ostrożności

W przypadku kontaktu z oczami przemywać dużą ilością bieżącej wody.

Chronić przed dziećmi.

Produkt posiada atest PZH

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etapt zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi. Możesz też nadać przesyłkę w Paczkomacie - wystarczy, że napiszesz na paczce numer, który Ci wyślemy.To nie wystarcza?

W takim razie przedłużamy możliwość zwrotu towaru aż do 30 dni od daty zakupu! Nie wykorzystałeś wszystkich tapet? Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku online. To nigdy nie było takie proste!

Jeszcze coś...!

W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. Nie musisz juz obawiać się zakupu w internecie. 


Góra