Mydło cukrowe 300 g Masterline Professional

Mydło cukrowe 300g do odtłuszczania ścian przed tapetowaniem lub malowaniem. 

Zadaj Pytanie
close

Zadaj Pytanie

Odśwież kod

 

Stan: Nowy produkt

EAN: 5904941715922

Czas do najbliższej wysyłki:

Cena
(brutto)

 / szt

11,90 zł

Mydło cukrowe firmy Masterline Professional jest profesjonalnym środkiem do odtłuszczania i czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni przed tapetowaniem lub malowaniem. Preparat "nie spienia się" co jest szczególną zaletą podczas mycia powierzchni ścian. Po wyschnięciu Mydło cukrowe pozostawia cienką matową powłokę, która zwiększa siłę łączenia z gruntami lub farbami. 

Produkt nadaje się również znakomicie do usuwania trwałych zabrudzeń i nalotów tłuszczu z płytek ceramicznych, urządzeń sanitarnych oraz wykładzin podłogowych PCV.

Ściana musi być odpowiednio przygotowana przed czynnością tapetowania. Do ego służy między innymi mydło cukrowe. Jest to profesjonalny środek do odtłuszczania i oczyszczania wszelkiego rodzaju powierzchni przed tapetowaniem lub malowaniem. Preparat "nie spienia się", co jest jego szczególną zaletą podczas mycia powierzchni poszczególnych ścian. Po wyschnięciu Mydło cukrowe pozostawia na powierzchni cienką matową powłokę. Dzięki niej zwiększeniu ulega siła łączenia z gruntami lub farbami. Dlatego doskonale nadaje się pod tapetę. Mydło cukrowe ponad to usuwa trwałe zabrudzenia i naloty z tłuszczu z płytek ceramicznych. Nadaje się do czyszczenia urządzeń sanitarnych oraz wykładzin podłogowych wykonanych z PCV. Wydajność jednego opakowania to czyszczenie 30-40 m2 powierzchni.


SPOSÓB UŻYCIA: 


1. ODTŁUSZCZANIE ŚCIAN - dokładnie wymieszać zawartość całego opakowania w 5L gorącej wody. Myć ścianę za pomocą gąbki lub szmatki. Nie spłukiwać i nie wycierać wodą. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Opakowanie wystarcza na gruntowne umycie powierzchni od 30m2 do40m2.

2. CZYSZCZENIE PŁYTEK CERAMICZNYCH - przy czyszczeniu płytek ceramicznych, fug i urządzeń sanitarnych nanieść proszek bezpośrednio na gąbkę lub szmatkę. Delikatnie pocierając usunąć zabrudzenie. Umytą powierzchnię można przetrzeć czystą wilgotną szmatką.

3. MYCIE TAPET WINYLOWYCH - do mycia tapet winylowych wymieszać zawartość opakowania w 10L gorącej wody. Myć delikatnie pocierając zabrudzoną powierzchnię używając miękkiej gąbki lub szmatki. Umytą powierzchnię przetrzeć czystą wilgotną szmatką. Zawartość całego opakowania wystarcza na umycie powierzchni od 30m2 do 40m2.


ŚRODKI OSTROŻNOŚCIUnikać kontaktu płynu z politurą mebli i wykładzinami dywanowymi. Ewentualne zabrudzenia natychmiast wytrzeć wilgotną szmatką. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody.


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 
300 g

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Góra