Mydło cukrowe 300 g Masterline Professional

Nowy produkt

5904941715922

Mydło cukrowe 300g do odtłuszczania ścian przed tapetowaniem lub malowaniem. 

11,90 zł brutto

 / szt

Dostępny w magazynie
Wysyłka: NATYCHMIAST

Mydło cukrowe firmy Masterline Professional jest profesjonalnym środkiem do odtłuszczania i czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni przed tapetowaniem lub malowaniem. Preparat "nie spienia się" co jest szczególną zaletą podczas mycia powierzchni ścian. Po wyschnięciu Mydło cukrowe pozostawia cienką matową powłokę, która zwiększa siłę łączenia z gruntami lub farbami. 

Produkt nadaje się również znakomicie do usuwania trwałych zabrudzeń i nalotów tłuszczu z płytek ceramicznych, urządzeń sanitarnych oraz wykładzin podłogowych PCV.

Ściana musi być odpowiednio przygotowana przed czynnością tapetowania. Do ego służy między innymi mydło cukrowe. Jest to profesjonalny środek do odtłuszczania i oczyszczania wszelkiego rodzaju powierzchni przed tapetowaniem lub malowaniem. Preparat "nie spienia się", co jest jego szczególną zaletą podczas mycia powierzchni poszczególnych ścian. Po wyschnięciu Mydło cukrowe pozostawia na powierzchni cienką matową powłokę. Dzięki niej zwiększeniu ulega siła łączenia z gruntami lub farbami. Dlatego doskonale nadaje się pod tapetę. Mydło cukrowe ponad to usuwa trwałe zabrudzenia i naloty z tłuszczu z płytek ceramicznych. Nadaje się do czyszczenia urządzeń sanitarnych oraz wykładzin podłogowych wykonanych z PCV. Wydajność jednego opakowania to czyszczenie 30-40 m2 powierzchni.


SPOSÓB UŻYCIA: 


1. ODTŁUSZCZANIE ŚCIAN - dokładnie wymieszać zawartość całego opakowania w 5L gorącej wody. Myć ścianę za pomocą gąbki lub szmatki. Nie spłukiwać i nie wycierać wodą. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Opakowanie wystarcza na gruntowne umycie powierzchni od 30m2 do40m2.

2. CZYSZCZENIE PŁYTEK CERAMICZNYCH - przy czyszczeniu płytek ceramicznych, fug i urządzeń sanitarnych nanieść proszek bezpośrednio na gąbkę lub szmatkę. Delikatnie pocierając usunąć zabrudzenie. Umytą powierzchnię można przetrzeć czystą wilgotną szmatką.

3. MYCIE TAPET WINYLOWYCH - do mycia tapet winylowych wymieszać zawartość opakowania w 10L gorącej wody. Myć delikatnie pocierając zabrudzoną powierzchnię używając miękkiej gąbki lub szmatki. Umytą powierzchnię przetrzeć czystą wilgotną szmatką. Zawartość całego opakowania wystarcza na umycie powierzchni od 30m2 do 40m2.


ŚRODKI OSTROŻNOŚCIUnikać kontaktu płynu z politurą mebli i wykładzinami dywanowymi. Ewentualne zabrudzenia natychmiast wytrzeć wilgotną szmatką. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody.


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 
300 g

Góra