Klej do tapet winylowych ACM Special 200 g

Klej do tapet winylowych ACM Special 200 g

Klej do tapet na podkładzie winylowym i papierowym.

Stan: Nowy produkt

Klej do tapet papierowych i winylowych ACM Special 200 g to profesjonalny produkt przeznaczony do przyklejania wszystkich rodzajów ciężkich tapet. Zawiera środki grzybobójcze, które nie pozwalają na powstanie pleśni w kleju. Jedno opakowanie produktu wystarcza na 5 - 6 rolek tapety, czyli około 33 m2 powierzchni. Jest bardzo łatwy w użytkowaniu, doskonale rozprowadza się na ścianie. Nie ma problemu przy korekcie tapety. Bardzo wysoka wydajność produktu jest jego cechą charakterystyczną i zaletą. Poza tym produkt jest najwyższej jakości, trwały i skuteczny. Nowoczesne tapety lubią klej wyprodukowany w Polsce.

Klej do tapet na podkładzie winylowym i papierowym ACM SPECIAL 1003.

Klej do klejenia wszystkich rodzajów tapet ciężkich.

Właściwości:

  • łatwy w użytku
  • łatwy w korygowaniu
  • łatwy do rozprowadzania bezpośrednio na ścianie


Wydajność: 25-30m2 (ok. 4-5 rolek)

Warunki Zwrotów Towaru

Zwrot towaru

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas PROFIT - Jarosław Balcerzak, ul. Akacjowa 16, 64-730 Wieleń, (tel. 66 999 7070, email: info@tapety.org) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwrot za darmo z Paczkomatem!

W trosce o wasz komfort i wygodę udostępniamy możliwość skorzystania z platformy SzybkieZwroty. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny tutaj i odeślesz paczkę za pomocą Paczkomatów - to wszystko bez ponoszenia opłat za dostawę.

Skorzystanie z powyższej formy dostawy zwrotu nie jest obowiązkowe i nie jest równoznaczne z całym procesem odstąpienia od umowy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest w zakładce zwroty.

Góra