Klej do tapet na flizelinie EcoGlue VLIES & VINYL 60g (JEDNA ROLKA)

LiveZilla Live Chat Software

Numer katalogowy: 2230006

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

3,90 zł

Blisko

Przed przystąpieniem do pracy należy zadbać, aby powierzchnia klejona była czysta i zagruntowana.

Przygotowanie roztworu: Zawartość opakowania powoli wsypać do 1 litra wody ciągle mieszając. Roztwór kleju pozostawić na 10-15 minut i ponownie zamieszać przez 2-3 minuty.

Klejenie: Klej rozprowadzić wałkiem bezpośrednio na ścianę na powierzchnię szerszą niż szerokość brytu tapety. Tapetę przykleić do ściany zwracając uwagę na fakturę i wzór. Docisnąć gumowym wałkiem.

Wydajność:  10-12 m²

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra