Klej do tapet na flizelinie ACM Vlies 200 g

LiveZilla Live Chat Software

Numer katalogowy: KL-ACM-VLIES 1002

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

 / szt

10,90 zł

Blisko

ACM VLIES to profesjonalny klej do tapet na podłożu flizelinowym. Tego rodzaju tapety są odporne na szorowanie i nie odbarwiają się, a oryginalny podkład z włókniny poliestrowej zabezpiecza tapetę przed kurczeniem się, rozciąganiem czy rozerwaniem. Takie tapety potrzebują specjalnego materiału do skutecznego klejenia. Jednym z takich produktów znajdujących się w ofercie tapety sklep internetowy jest klej ACM VLIES. Jest to wysokiej klasy produkt polski. Jedno opakowanie tego profesjonalnego kleju wystarcza na pokrycie nim od 20 do 25m2 powierzchni ściany, czyli przyklejenie 4-5 standardowych rolek tapety. Klej jest bezpośrednio nanoszony bezpośrednio na ścianę. Charakteryzuje go wysoka siła wiązania, jest więc skuteczny i mocny, doskonale się rozprowadza.

Właściwości:

  • łatwy w użytku
  • łatwy w korygowaniu
  • łatwy do rozprowadzania bezpośrednio na ścianie


Wydajność opakowania: 25-30 m2 (ok. 5-6 rolek)

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra