Klej do tapet winylowych ACM Special 200 g

Klej do tapet na podkładzie winylowym i papierowym.

Zadaj Pytanie
close

Zadaj Pytanie

Odśwież kod

 

Stan: Nowy produkt

Jeśli złożysz zamówienie w ciągu:
to wyślemy jeszcze dzisiaj!

Cena
(brutto)

 / szt

10,00 zł

Klej do tapet papierowych i winylowych ACM Special 200 g to profesjonalny produkt przeznaczony do przyklejania wszystkich rodzajów ciężkich tapet. Zawiera środki grzybobójcze, które nie pozwalają na powstanie pleśni w kleju. Jedno opakowanie produktu wystarcza na 5 - 6 rolek tapety, czyli około 33 m2 powierzchni. Jest bardzo łatwy w użytkowaniu, doskonale rozprowadza się na ścianie. Nie ma problemu przy korekcie tapety. Bardzo wysoka wydajność produktu jest jego cechą charakterystyczną i zaletą. Poza tym produkt jest najwyższej jakości, trwały i skuteczny. Nowoczesne tapety lubią klej wyprodukowany w Polsce.

Klej do tapet na podkładzie winylowym i papierowym ACM SPECIAL 1003.

Klej do klejenia wszystkich rodzajów tapet ciężkich.

Właściwości:

  • łatwy w użytku
  • łatwy w korygowaniu
  • łatwy do rozprowadzania bezpośrednio na ścianie


Wydajność: 25-30m2 (ok. 4-5 rolek)

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi lub nadasz ją w Paczkomacie. Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. W tym celu skorzystaj z formularza.


Wszystkie warunki zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra