Klej do tapet na flizelinie ACM Vlies 200 g

Zadaj Pytanie
close

Zadaj Pytanie

Odśwież kod

 

Numer katalogowy: KL-ACM-VLIES 1002

Stan: Nowy produkt

Jeśli złożysz zamówienie w ciągu:
to wyślemy jeszcze dzisiaj!

Cena
(brutto)

 / szt

11,00 zł

ACM VLIES to profesjonalny klej do tapet na podłożu flizelinowym. Tego rodzaju tapety są odporne na szorowanie i nie odbarwiają się, a oryginalny podkład z włókniny poliestrowej zabezpiecza tapetę przed kurczeniem się, rozciąganiem czy rozerwaniem. Takie tapety potrzebują specjalnego materiału do skutecznego klejenia. Jednym z takich produktów znajdujących się w ofercie tapety sklep internetowy jest klej ACM VLIES. Jest to wysokiej klasy produkt polski. Jedno opakowanie tego profesjonalnego kleju wystarcza na pokrycie nim od 20 do 25m2 powierzchni ściany, czyli przyklejenie 4-5 standardowych rolek tapety. Klej jest bezpośrednio nanoszony bezpośrednio na ścianę. Charakteryzuje go wysoka siła wiązania, jest więc skuteczny i mocny, doskonale się rozprowadza.

Właściwości:

  • łatwy w użytku
  • łatwy w korygowaniu
  • łatwy do rozprowadzania bezpośrednio na ścianie


Wydajność opakowania: 25-30 m2 (ok. 5-6 rolek)

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi lub nadasz ją w Paczkomacie. Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. W tym celu skorzystaj z formularza.


Wszystkie warunki zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra