Klej montażowy Domstyl SX100 490g

LI KLEJ SX100

Nowy produkt

4036678500210

14,90 zł brutto

Czas do najbliższej wysyłki:

Klej specjalny w opakowaniu 400g do klejenia listew i rozet z polistyrenu, a także belek z poliuretanu. Stosować na podłoża chłonne, takie jak tynk, gips, beton.
Rodzaj Kleju Montażowy
Przeznaczenie Kleju Montaż kasetonów
Kolor Biały
Pojemność 310 ml
Opakowanie Tuba
Rodzaj Kleju Montażowy
Przeznaczenie Kleju Montaż kasetonów
Kolor Biały
Pojemność 310 ml
Opakowanie Tuba

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etapt zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi. Możesz też nadać przesyłkę w Paczkomacie - wystarczy, że napiszesz na paczce numer, który Ci wyślemy.To nie wystarcza?

W takim razie przedłużamy możliwość zwrotu towaru aż do 30 dni od daty zakupu! Nie wykorzystałeś wszystkich tapet? Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku online. To nigdy nie było takie proste!

Jeszcze coś...!

W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. Nie musisz juz obawiać się zakupu w internecie. 


Góra