Kaseton Domstyl DEKOR 89 - 50x50 cm

7-KAS-LI-DEKOR-89

Nowy produkt

5903856190121

7,90 zł brutto

 / m²

Czas do najbliższej wysyłki:

Kaseton FAVORIT ze styropianu tłoczony, z ramką, opakowanie 2 m2 ( 8 sztuk)

Cena za 1 m²
Typ Kasetonu styropianowy tłoczony
Rozmiar Kasetonu 50 x 50 cm
Metrów Kwadratowych w Opakowaniu 2
Sztuk w Opakowaniu 8
Z Ramką Tak
Typ Kasetonu styropianowy tłoczony
Rozmiar Kasetonu 50 x 50 cm
Metrów Kwadratowych w Opakowaniu 2
Sztuk w Opakowaniu 8
Z Ramką Tak

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etapt zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi. Możesz też nadać przesyłkę w Paczkomacie - wystarczy, że napiszesz na paczce numer, który Ci wyślemy.To nie wystarcza?

W takim razie przedłużamy możliwość zwrotu towaru aż do 30 dni od daty zakupu! Nie wykorzystałeś wszystkich tapet? Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku online. To nigdy nie było takie proste!

Jeszcze coś...!

W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. Nie musisz juz obawiać się zakupu w internecie. 


Góra