Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

XXL WORLD TRIP

Co Seszele, Tahiti, USA, Indie, Tanzania, Malediwy i Mauritius mają ze sobą wspólnego? Wszystkie te miejsca są częścią imponującej kolekcji druku cyfrowego „XXL World Trip“ firmy A.S. Création.

 

Te wyjątkowe motywy z całego świata zostały odkryte i sfotografowane przez Roberta Putinier, współczesnego francuskiego fotografa.

Putinier, były pracownik Wydziału Medycyny i Nauki w Lyonie podróżuje jako fotograf po całym świecie. Mając 84 lata nie ma wciąż ochoty, aby przestać. Ostatnio odwiedził w grudniu 2015 roku północną część Tanzanii i udokumentował na zdjęciach swoje przeżycia. Wrażenia ze swoich podróży opublikował w wielu sprawozdaniach, książkach i na wystawach.

Jako dwoje najważniejsze źródło inspiracji Robert Putinier wskazuje obserwację i wrażliwość.

 

Jego zainteresowanie innymi krajami i kulturami widoczne jest w wielu różnorodnych motywach oraz dostarczają wielu zapierających dech w piersiach zdjęć z różnych części naszej planety.

Na swoich zdjęciach przynosi on do domu najpiękniejsze krajobrazy, rośliny i zwierzęta. Niezależnie od tego, czy są to rozbawione młode zwierzęta, bajkowo piękne plaże, czy też imponująca roślinność – dla każdego gustu znajdzie się tu ulubiony motyw.

 

Odkryj wiele nowych indywidualnych możliwości kreowania swoich ścian.

 

Tapety wydrukowano w najwyższej jakości na sześciu różnych materiałach.

Oprócz znanych już podkładów, jak 150-gramowa „Flizelina Basic“ i 200-gramowa „Flizelina Premium“ oraz „Flizelina strukturalna plus“, w kolekcji XXL World Trip dostępne są jeszcze podkłady: 130-gramowa „Flizelina matowa“ oraz nowa flizelina strukturalna „plus nr 2“ i 200-gramowa „Mica“ ze szlachetnym połyskiem, który przysparza szlachetnego blasku wszystkim wzorom.

 

Wszystkie kolorowe wzory dostępne są z lustrzanym odbiciem, jako wydruk czarno-biały lub w sepii.

Góra