MIASTA - Tapety.org

Miasta

Znaleziono 337 produktów.

Podkategorie

na stronie

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie BROOKLYN BRIDGE (MS-0001). Fototapeta miasta z widokiem na Manhattan. Most Brookliński na pierwszym planie. Idealna fototapeta do salonu.

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie NEW YORK (MS-0002). Zachodzące słońce, rzeka Hudson i Manhattan – romantyczny, choć przekornie groźny widok z fototapety do salonu lub łazienki poleca nasz sklep z tapetami.

-10%

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie MANHATTAN AT NIGHT (MS-0003). Widok na roziskrzony tysiącem świateł magiczny Manhattan – koi zmysły, pobudza do marzeń… Fototapeta do salonu? Fototapeta do sypialni, a może do pokoju młodzieżowego lub łazienki?

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie NEW YORK CITY (MS-0004). No to w drogę! Żółta taksówka, Most Brookliński i Manhattan – Nowy Jork w pigułce przedstawia fototapeta pokojowa od Dimex, którą poleca nasz sklep z tapetami.

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie BROOKLYN BRIDGE (MS-0005). Fototapeta mosty to Most Brookliński – symbol Nowego Jorku. Produkt z rodzaju fototapety do salonu lub gabinetu.

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie AIRPLANE (MS-0006). Urokliwa czarno-biała fototapeta ścienna w stylu retro. Fototapeta miasto z widokiem z lotu ptaka na Nowy Jork i Manhattan. Na pierwszym planie lecący samolot – fototapeta samolot.

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie TAXI (MS-0007). Żółta taksówka to jeden z symboli Nowego Jorku. Fototapeta pokojowa żółta taksówka poleca się do nietuzinkowych, nowoczesnych wnętrz.

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie YELLOW TAXI (MS-0008). Zatłoczona ulica wielkiego miasta, żółte taksówki na pierwszym planie – odcięte i samotne… Fototapeta ścienna, która wjeżdża do pokoju, jako tapeta do salonu, sypialni lub biura.

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie MANHATTAN WINDOW VIEW (MS-0009). Widok z okna na Manhattan – marzenie wielu, rzeczywistość nielicznych. Fototapeta ścienna miasta poleca się do biur, przestrzeni publicznych i wyjątkowych, nowoczesnych mieszkań.

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie MANHATTAN GRAY (MS-0010). W szarej sepii Manhattan wygląda bardzo dostojnie. Fototapeta Nowy Jork to wyjątkowa tapeta ścienna do nowoczesnych wnętrz. 

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie BROADWAY SKYSCRAPERS (MS-0011).

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie MANHATTAN BRIDGE (MS-0012).

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie TIMES SQUARE (MS-0013).

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie NY SKYSCRAPERS (MS-0014).

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie GOLDEN GATE (MS-0015).

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie BOSTON (MS-0016).

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie DOUBLE DECKER BUS (MS-0017).

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie BIG BEN (MS-0018).

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie TOWER BRIDGE (MS-0019).

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie LONDON (MS-0020).

Wyświetlono 1 - 21 z 337 elementów

Góra