Fototapety na drzwi - Tapety.org

Fototapety na drzwi 

Wejście Smoka, czyli nowoczesne fototapety na drzwi!

Drzwi kojarzą się najczęściej z ich funkcją użytkową. Ale, gdyby tak miały również stać się interesującą i oryginalną ozdobą, to co by się stało? Nowoczesna rewolucja we wnętrzarskim designie przewiduje prawdziwe Wejście Smoka. Nie niszczymy drzwi, ale pozwalamy im żyć innym życiem. Poznaj nasze oryginalne fototapety na drzwi.

Stare – nowe drzwi

Omijanie stolarki drzwiowej podczas remontu to poważny błąd. Dlaczego? Ponieważ samo wejście jest bardzo ważnym elementem całej domowej aranżacji. Nadgryzione zębem czasu, bez stylu i charakteru, te, co nie pasują stylistycznie do wystroju wnętrza, to prawdziwa zgroza psująca ogólny efekt najdoskonalszego projektu. Z pomocą przyjdą na pewno łatwe w montażu fototapety na drzwi. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które błyskawicznie odmienią ich wygląd i będą pasowały do każdej aranżacji.

Znaleziono 49 produktów.
Wyświetlono 1 - 49 z 49 elementów

Kiedy stosujemy fototapety do drzwi?

Fototapety na drzwi są przydatne w dwóch przypadkach. Pierwszym jest oryginalny pomysł na aranżację pomieszczenia, w którym oklejone drzwi będą jej ważnym elementem zdobniczym. Drugim powodem jest możliwość ukrycia wszelkich niedoskonałości powstałych wraz z eksploatacją i upływem czasu. Nasz sklep z tapetami proponuje Ci szeroki wybór niezwykłych oklein, które nie tylko ozdobią, ale i odnowią Twoje drzwi, robiąc olbrzymie wrażenie już na samym wejściu do mieszkania lub domu.

Popularne motywy

Wybór motywu musi iść w parze z planem pomieszczenia, ważne są dodatki do pokoju, kompozycja kolorystyczna. Istotny jest sam pomysł. Najpopularniejsze motywy fototapet na drzwi to:

  • surrealistyczna droga lub tunel
  • droga w różnym otoczeniu tworząca perspektywę i jakby możliwość przejścia w inne miejsce
  • barek zapełniony najlepszej marki alkoholami
  • postacie z kreskówek – motyw fototapety do pokoju dziecięcego
  • schody z wrażeniem przejścia na inny poziom mieszkania
  • abstrakcyjne wzory
  • miasta
  • widoki
  • drzwi – o wyjątkowym charakterze

Wybór każdej fototapety nie może być szybki. Musi bowiem ona komponować się z pozostałymi ozdobami w pomieszczeniu. Chcesz o coś zapytać? Doradzić się? Zapraszamy do kontaktu, sklep z tapetami tapety.org zawsze chętnie udzieli fachowej rady.

Góra