Fototapeta Sunny Decor SD934 Most Brookliński Czarno-Białe

LiveZilla Live Chat Software

Numer katalogowy: SD934

Stan: Nowy produkt

EAN: 4036834999346

Cena
(brutto)

119,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Most Brookliński, ikona Nowego Jorku, przerzucony nad rzeką East River, w efektowny sposób spina najsłynniejsze dzielnice Nowego Jorku – Manhattan i Brooklyn. To także inspiracja dla artystów, poetów i ludzi wrażliwych nie tylko na piękno architektury. Ma w sobie jakąś niewytłumaczalną magię i urok, którymi czaruje od 150 lat, czyli od momentu swoich narodzin. Spacer promenadą biegnącą na całej długości mostu to niezapomniane przeżycie, zarówno w dzień jak i po zmroku. Fototapeta Sunny Decor SD934 Most Brookliński zabiera widza na przechadzkę po moście wieczorem – porze przepełnionej magią rozświetlonego milionem światełek, nigdy nie zasypiającego Manhattanu. Ta urokliwa tapeta miasta pozwala każdemu, w zgodzie z własną wrażliwością, przeżyć podróż do Nowego Jorku.

Rozmiar Fototapety368 x 254 cm
TematMiasta
Materiałpapierowa
Ilość elementów8

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Góra