Fototapeta Sunny Decor SD934 Most Brookliński Czarno-Białe

Numer katalogowy: SD934

Stan: Nowy produkt

EAN: 4036834999346

Cena
(brutto)

119,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

lub

Most Brookliński, ikona Nowego Jorku, przerzucony nad rzeką East River, w efektowny sposób spina najsłynniejsze dzielnice Nowego Jorku – Manhattan i Brooklyn. To także inspiracja dla artystów, poetów i ludzi wrażliwych nie tylko na piękno architektury. Ma w sobie jakąś niewytłumaczalną magię i urok, którymi czaruje od 150 lat, czyli od momentu swoich narodzin. Spacer promenadą biegnącą na całej długości mostu to niezapomniane przeżycie, zarówno w dzień jak i po zmroku. Fototapeta Sunny Decor SD934 Most Brookliński zabiera widza na przechadzkę po moście wieczorem – porze przepełnionej magią rozświetlonego milionem światełek, nigdy nie zasypiającego Manhattanu. Ta urokliwa tapeta miasta pozwala każdemu, w zgodzie z własną wrażliwością, przeżyć podróż do Nowego Jorku.

Rozmiar Fototapety368 x 254 cm
TematMiasta
Materiałpapierowa
Ilość elementów8
EAN4036834999346

Warunki Zwrotów Towaru

Zwrot towaru

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas PROFIT - Jarosław Balcerzak, ul. Akacjowa 16, 64-730 Wieleń, (tel. 66 999 7070, email: info@tapety.org) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwrot za darmo z Paczkomatem!

W trosce o wasz komfort i wygodę udostępniamy możliwość skorzystania z platformy SzybkieZwroty. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny tutaj i odeślesz paczkę za pomocą Paczkomatów - to wszystko bez ponoszenia opłat za dostawę.

Skorzystanie z powyższej formy dostawy zwrotu nie jest obowiązkowe i nie jest równoznaczne z całym procesem odstąpienia od umowy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra