Fototapeta Sunny Decor SD909 Jeans

Numer katalogowy: SD909

Stan: Nowy produkt

EAN: 4036834999094

Cena
(brutto)

119,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

lub

Blisko
Fototapeta Sunny Decor SD909 Jeans to produkt z serii modne tapety młodzieżowe. Dżinsy są uważane za ikonę popkultury co najmniej od kilku pokoleń. Za sprawą amerykańskiej kultury masowej, głównie filmów oraz popularnej muzyki country, stały się wręcz ubiorem topowym. Są uniwersalne i nieprzemijające, a odpowiednio zestawione z innymi ubraniami, odpowiednie jako strój codzienny, do pracy, a nawet wieczorowy. Roczna produkcja niebieskich dżinsów (blue jeans) wynosi około miliarda sztuk, a pierwotny wzór z XIX wieku przetrwał w niezmienionej formie do dzisiaj, pomimo wielu zmodyfikowanych wersji. Te spodnie zna każdy i każdy je nosi lub nosił. Dlatego  też papierowa fototapeta Sunny Decor SD909 Jeans będzie cieszyła przedstawicieli wszystkich pokoleń i wpasuje się w każde wnętrze. Dla starszych to będzie wyraz nostalgii za młodością, dla młodszych szyldem ich pokolenia i legendą nieprzemijającego stylu.
 
Rozmiar Fototapety368 x 254 cm
TematInne
Materiałpapierowa
Ilość elementów8
EAN4036834999094

Warunki Zwrotów Towaru

Zwrot towaru

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas PROFIT - Jarosław Balcerzak, ul. Akacjowa 16, 64-730 Wieleń, (tel. 66 999 7070, email: info@tapety.org) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwrot za darmo z Paczkomatem!

W trosce o wasz komfort i wygodę udostępniamy możliwość skorzystania z platformy SzybkieZwroty. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny tutaj i odeślesz paczkę za pomocą Paczkomatów - to wszystko bez ponoszenia opłat za dostawę.

Skorzystanie z powyższej formy dostawy zwrotu nie jest obowiązkowe i nie jest równoznaczne z całym procesem odstąpienia od umowy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra