Fototapeta Sunny Decor SD601 Łodzik

Numer katalogowy: SD601

Stan: Nowy produkt

EAN: 4036834996017

Cena
(brutto)

49,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

lub

Blisko
Tapeta ścienna z wyjątkowym zdjęciem domu, jedynego w swoim rodzaju stworzenia. Łodziki to jedyne głowonogi mające zewnętrzną muszlę. Charakterystyczna, dobrze rozwinięta, symetryczna muszla stanowi zewnętrzną ochronę oraz reguluje sposób pływania. Jest podzielona wewnętrznie na szereg komór, przez które przebiega łącząca je rurka, tzw. syfon. Otwór muszli zamykany jest mięsistym kapturem, a jej wnętrze pokrywa warstwa perłowa.

Muszla Łodzika, a właściwie jej przekrój jest bohaterem fototapety Sunny Decor SD601 Łodzik i idealnym motywem tapety do łazienki. Piękna, intrygująca, w koralowych odcieniach budzi ciekawość i zmusza do dokładnych oględzin każdego szczegółu. Jej urok jest tyleż egzotyczny, co niewiele znany, bowiem poza naukowcami i nurkującymi w wodach Oceanu Indyjskiego, mało kto miał okazję ją zobaczyć. Na pewno będzie atrakcją każdego wnętrza, którego stanie się swoistą ozdobą ścienną.
 
Rozmiar Fototapety184 x 127 cm
TematZwierzęta
Materiałpapierowa
Ilość elementów1
EAN4036834996017

Warunki Zwrotów Towaru

Zwrot towaru

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas PROFIT - Jarosław Balcerzak, ul. Akacjowa 16, 64-730 Wieleń, (tel. 66 999 7070, email: info@tapety.org) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwrot za darmo z Paczkomatem!

W trosce o wasz komfort i wygodę udostępniamy możliwość skorzystania z platformy SzybkieZwroty. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny tutaj i odeślesz paczkę za pomocą Paczkomatów - to wszystko bez ponoszenia opłat za dostawę.

Skorzystanie z powyższej formy dostawy zwrotu nie jest obowiązkowe i nie jest równoznaczne z całym procesem odstąpienia od umowy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra