Fototapeta Sunny Decor SD315 Londyn - Tapety.org

Fototapeta Sunny Decor SD315 Londyn

Numer katalogowy: AR-3297

Stan: Nowy produkt

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Blisko
Przewodnim motywem fototapety Sunny Decor SD315 Londyn jest jeden z najbardziej charakterystycznych widoków Londynu – Tower Bridge. W tle, niby za mgłą widać zarysy kolejnego znanego budynku - bryłę brytyjskiego parlamentu i słynnego Big Bena. Londyńska fototapeta przypomina stylowy akwarelowy mural, a rozmyta barwna plama wymalowuje się w wyrafinowany, ostry – niby pociągnięcie pióra - graficzny komtur obejmujący pierwszoplanowy element londyńskiego mostu. Tło to mglista sepia. Ta efektowna kompozycja – malarsko-fotograficzna - zada angielskiego szyku w każdym pomieszczeniu. Papierowa fototapeta (z rodzaju tapety ścienne) doskonale będzie pasowała w mieszkaniu, które zostanie urządzone w miejskiej estetyce, a więc prosto, elegancko i funkcjonalnie.
 
Rozmiar Fototapety368 x 127 cm
TematArtystyczne, Miasta
Materiałpapierowa
Ilość elementów4
EAN4036834993153

Warunki Zwrotów Towaru

Zwrot towaru

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas PROFIT - Jarosław Balcerzak, ul. Akacjowa 16, 64-730 Wieleń, (tel. 66 999 7070, email: info@tapety.org) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwrot za darmo z Paczkomatem!

W trosce o wasz komfort i wygodę udostępniamy możliwość skorzystania z platformy SzybkieZwroty. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny tutaj i odeślesz paczkę za pomocą Paczkomatów - to wszystko bez ponoszenia opłat za dostawę.

Skorzystanie z powyższej formy dostawy zwrotu nie jest obowiązkowe i nie jest równoznaczne z całym procesem odstąpienia od umowy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest w zakładce zwroty.

Góra