Fototapeta Sunny Decor SD055 Mapa Świata

LiveZilla Live Chat Software

Numer katalogowy: SD055

Stan: Nowy produkt

EAN: 4036834990558

Cena
(brutto)

62,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.
Jakby to było mieć świat na wyciągnięcie ręki? Dalekie wymarzone podróże, egzotyka i edukacja to idealna tapeta ścienna Sunny Decor SD055 Mapa Świata. Doskonała tapeta młodzieżowa, edukacyjna tapeta dla chłopaka i dziewczyny, która pozwala mieć wszystko razem na ścianie w pokoju.

Dzięki najnowszej fototapecie z niemieckiej serii Sunny Decor SD055 Mapa Świata można wsiadać do wehikułu wyobraźni, który bez ograniczeń zabierze nas w dowolne miejsce na Ziemi, relaksując, bawiąc i ucząc - bezpiecznie i bez żadnych kosztów. Szczegółowy, wyraźny rysunek i intensywne kolory nadają tej papierowej mapie efektu tapety 3D, sprawiając, że jej plastykę chce się dotykać nie tylko wzrokiem. Wrażenie głębi wywoływane bezkresnym błękitem oceanów sprawia, że pomieszczenie jest większe, ucieka w perspektywę, która wciąga oko w głębiny bez dna.

Fototapeta przedstawia mapę świata w języku angielskim.
Rozmiar Fototapety254 x 184 cm
TematInne
Materiałpapierowa
Ilość elementów4

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Góra