Fototapeta Sunny Decor SD301 Brzozowy Las

Numer katalogowy: SD301

Stan: Nowy produkt

EAN: 4036834993016

Cena
(brutto)

104,00 zł

-15,00 zł

119,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Papierowa fototapeta Sunny Decor SD301 Brzozowy Las to zamknięty w kadrze wiosenny widok leśnej dróżki prowadzącej przez brzozowy las. Kojąco-energetyzujące zdjęcie doskonale prezentuje się w wydaniu wielkoformatowym. Tapeta drzewa umieszczona na całej ścianie optycznie powiększy pomieszczenie, sprawiając, że zagubią się jego realne granice. Doskonała do kuchni lub jadalni. Bo któż nie lubi jeść posiłków na łonie natury? Piknik w lesie? Dlaczego nie! Poza tym brzoza to tajemnicze drzewo. Już Słowianie uważali brzozę za drzewo święte. Było dla nich symbolem życia, kobiecości, płodności, urodzaju i mądrości. Według pradawnych wierzeń brzoza miała chronić przed złymi duchami i zapewniać dobrobyt. Brzoza nie tylko leczy ciało, ale też duszę. Przebywanie wśród brzóz przywraca równowagę wewnętrzną i spokój.

Fototapeta papierowa przedstawiająca brzozowy las, 8-częściowa o wymiarach 368 x 254 cm. Klej w zestawie.
Rozmiar Fototapety368 x 254 cm
TematNatura
Materiałpapierowa
Ilość elementów8
Numer ReferencyjnySD301

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl, dzięki któremu odeślesz zwracane produkty, nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę, a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra