Fototapeta Gama DFV20 Bambus

LiveZilla Live Chat Software

Numer katalogowy: DFV20

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

299,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Blisko
Fototapeta Gama DFV 20 Bambus w sposób wyrazisty i piękny przedstawia niezwykłe rośliny pochodzące z egzotycznej Azji. Fototapety z motywami bambusa to nieodzowny atrybut wnętrz o wystroju w stylu orientalnym. Motyw bambusa – chociaż korzeniami wrastający w kulturę Japonii - rozpowszechnił się i ugruntował w sztuce i wzornictwie niemal wszystkich kultur. Według wschodniej tradycji, bambus jest symbolem długowieczności, zdrowia i powodzenia w życiu. Tapeta w kwiaty, czyli świat roślin wykorzystuje się do stworzenia we wnętrzach przytulnej i bezpiecznej atmosfery. Wzornictwo pasuje do nowoczesnego designu, projektów eko, natura czy w stylu orientalnym. Miłośnicy aranżacji przestrzeni życiowej wg feng-shui z pewnością będą również tym projektem usatysfakcjonowani. Tapeta posiada atest higieniczny i system ochrony antybakteryjnej. Fototapeta winylowa na nośniku flizelinowym.

  • wykończenie drobny piasek -sand
  • gramatura ok. 350 g/m2,
  • grubość ok. 470 µm,
  • łatwość utrzymania tapety w czystości (zmywalność), 
  • wyrób posiada oznaczenie CE - potwierdzenie zgodność wyrobu z odpowiednimi wymaganiami UE nałożonymi na producenta,
  • tapeta posiada system ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf (ograniczenie powstawania nieprzyjemnych zapachów, pleśni, problemów estetycznych na powierzchni),
  • klasyfikacja ogniowa wg EN 13501-1: B-s1, d0 
  • atest higieniczny
  • ilość elementów: 240x128 - dwa elementy; 240x265 - dwa elementy; 360x265 - trzy elementy; 480x265 - cztery elementy
Rozmiar Fototapety 240 x 128 cm, 240 x 265 cm, 360 x 265 cm, 480 x 265 cm
Temat Natura
Materiał winylowa na flizelinie

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra