Fototapeta Gama DFV10 Londyn

Fototapeta Gama DFV10 Londyn

Numer katalogowy: DFV10

Stan: Nowy produkt

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Blisko
Fototapeta winylowa na nośniku flizelinowym.

  • wykończenie drobny piasek -sand
  • gramatura ok. 350 g/m2,
  • grubość ok. 470 µm,
  • łatwość utrzymania tapety w czystości (zmywalność), 
  • wyrób posiada oznaczenie CE - potwierdzenie zgodność wyrobu z odpowiednimi wymaganiami UE nałożonymi na producenta,
  • tapeta posiada system ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf (ograniczenie powstawania nieprzyjemnych zapachów, pleśni, problemów estetycznych na powierzchni),
  • klasyfikacja ogniowa wg EN 13501-1: B-s1, d0 
  • atest higieniczny
  • ilość elementów: 240x128 - dwa elementy; 240x265 - dwa elementy; 360x265 - trzy elementy; 480x265 - cztery elementy
Ciekawa czarno-biała fototapeta z motywem miejskim. Motyw miejski przedstawia Londyn. Tak właśnie wygląda idealna tapeta do pokoju wielbiciela podróży. Widok miasta sprawia ogromną radość. Zwłaszcza, gdy jest to miasto zagraniczne, znane, które się odwiedziło lub dopiero zamierza to zrobić. Rozpoznawalne obiekty miejskie z całego świata nigdy nie wychodzą z mody i wdzięcznie prezentują się na fototapetach. Pejzaże wielkich miast uwiecznione w różnych perspektywach i o rozmaitych porach roku sprawdzą się doskonale jako perfekcyjne tło zarówno do snucia wieczornych marzeń. Będą idealnym tłem dla spotkań biznesowych. Wielkomiejskie widoki nigdy się też nie nudzą.
Rozmiar Fototapety240 x 128 cm, 240 x 265 cm, 360 x 265 cm, 480 x 265 cm
TematBudynki, Miasta
Materiałwinylowa na flizelinie

Warunki Zwrotów Towaru

Zwrot towaru

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas PROFIT - Jarosław Balcerzak, ul. Akacjowa 16, 64-730 Wieleń, (tel. 66 999 7070, email: info@tapety.org) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwrot za darmo z Paczkomatem!

W trosce o wasz komfort i wygodę udostępniamy możliwość skorzystania z platformy SzybkieZwroty. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny tutaj i odeślesz paczkę za pomocą Paczkomatów - to wszystko bez ponoszenia opłat za dostawę.

Skorzystanie z powyższej formy dostawy zwrotu nie jest obowiązkowe i nie jest równoznaczne z całym procesem odstąpienia od umowy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest w zakładce zwroty.

Góra