Fototapeta Gama DFV05 Kwiaty

Numer katalogowy: DFV05

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

299,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Fototapeta Gama DFV05 Kwiaty adresowana jest do tych, którzy kochają kwiaty i lubią się nimi otaczać. Rośliny zawsze przynoszą spokój, relaksują i dodają pozytywnej energii. Piękne orchidee, niby zawieszone w kolorowej przestrzeni świetlnych rozbłysków, są doskonale prawdziwe. Tapety 3d są bowiem perfekcyjnymi zdjęciami, oddającymi szczegółowy realizm obrazów natury. Energetyczna kolorystyka fioletu, różu, żółci, zieleni, delikatnego błękitu i bieli pozwoli cieszyć się każdą chwilą spędzoną w pomieszczeniu ozdobionym przez tę fototapetę. Produkt wykonany z winylu na nośniku flizelinowym, został wykończony efektownym drobnym piaskiem – sand. Fototapetę łatwo utrzymać w czystości. Jest odporna na zmywanie. Posiada system ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf. Ma atest higieniczny. Odpowiednia dla alergików i zastosowania w kuchni czy łazience. Fototapeta winylowa na nośniku flizelinowym.

  • wykończenie drobny piasek -sand
  • gramatura ok. 350 g/m2,
  • grubość ok. 470 µm,
  • łatwość utrzymania tapety w czystości (zmywalność), 
  • wyrób posiada oznaczenie CE - potwierdzenie zgodność wyrobu z odpowiednimi wymaganiami UE nałożonymi na producenta,
  • tapeta posiada system ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf (ograniczenie powstawania nieprzyjemnych zapachów, pleśni, problemów estetycznych na powierzchni),
  • klasyfikacja ogniowa wg EN 13501-1: B-s1, d0 
  • atest higieniczny
  • ilość elementów: 240x128 - dwa elementy; 240x265 - dwa elementy; 360x265 - trzy elementy; 480x265 - cztery elementy
Rozmiar Fototapety240 x 128 cm, 240 x 265 cm, 360 x 265 cm, 480 x 265 cm
TematNatura
Materiałwinylowa na flizelinie
Numer ReferencyjnyDFV05

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl, dzięki któremu odeślesz zwracane produkty, nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę, a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra